Первинні вкладки

Листопад 2018

Середа, Листопад 28, 2018

Подія відбудеться у п'ятницю, 30 листопада. За умовами акції містяни зможуть безкоштовно пройти тестування на ВІЛ.

Середа, Листопад 28, 2018

За результатами щотижневого моніторингу захворюваності на кір в області з лабораторним супроводом, з початку року виявлено 295 випадків кору, інтенсивний показник на 100 тис. населення – 24,2 .

Середа, Листопад 28, 2018

Із 1 квітня 2019 року урядова програма «Доступні ліки» переходить в адміністрування Національної служби здоров'я, а з часом рецепти на ліки стануть електронними.

Середа, Листопад 28, 2018

Управління охорони здоров’я Черкаської обласної державної адміністрації надає роз’яснення щодо права на безоплатне та пільгове отримання лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування різними категоріями громадян окремих груп населення та за певними категоріями захворюван

Середа, Листопад 28, 2018

Протягом 17-23 листопада на грип та ГРВІ на Черкащині захворіло 5446 осіб. Про це повідомляє прес-служба лабораторного центру МОЗ України в Черкаській області.

Середа, Листопад 28, 2018

Нині хвиля простудних захворювань та грипу настає внаслідок стрімкого похолодання. Проте цьому процесу можна запобігти, запевняють лікарі. Варто зарахувати до щоденного раціону певні продукти, які захищатимуть ваш імунітет.

Понеділок, Листопад 26, 2018

 Сьогодні про проблему донорства на Черкащині переважно знають лише ті, кому вкрай необхідні препарати донорської крові. Всі інші мешканці регіону – або не знають про складну ситуацію, або пасивно спостерігають за принципом «мене це не стосується».

П'ятниця, Листопад 23, 2018

Наш організм — основний інструмент боротьби з грипом. А такі симптоми як гарячка, головний біль, біль у м‘язах, у горлі, кашель та нежить — це захисні реакції організму на вірус, що допомагають з ним боротися. Саме вони й свідчать про активну роботу нашого імунітету.

Понеділок, Листопад 19, 2018

Бібліографічний   огляд   нових  надходжень  до  Черкаської  обласної наукової медичної бібліотеки

 

П'ятниця, Листопад 16, 2018

Конференція лікарів педіатричного профілю проходила в актовій залі КЗ «Черкаської обласної дитячої лікарні» 15 листопада.

П'ятниця, Листопад 16, 2018

У наступному році на медичну систему України чекає масштабна трансформація. Стартує впровадження нової моделі фінансування на рівні спеціалізованої допомоги, почнуться зміни в системі екстреної медицини та державних закупівлях ліків і медичних виробів.

Четвер, Листопад 15, 2018

Захід проводився в актовій залі КЗ «Черкаській обласній лікарні Черкаської обласної ради» 15 листопада.

Четвер, Листопад 15, 2018

  Подія відбудеться у суботу, 17 листопада, у приміщенні Канівського міськвиконкому (вул. Олега Кошового, 3) з 8:00 до 13:00.

Понеділок, Листопад 12, 2018

     Всесвітній день боротьби з пневмонією відзначають 12 листопада. Пневмонія є однією з найбільш піддатливих до профілактики хвороб. Однак за даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, кожні 20 секунд від цієї інфекції помирає одна дитина у світі.

Неділя, Листопад 11, 2018

     Від початку 2018 року в Україні на кір захворіли більше ніж 36 тисяч людей, 15 осіб померли. Зокрема, в Черкаській області кількість хворих на кір налічує 280 містян, з них – 105 діти.

Субота, Листопад 10, 2018

     Цьогоріч в Україні доступні дві вакцини проти грипу: «Ваксігрип Тетра» (виробник — «Санофі Пастер», Франція) і «Джісі Флю» («Грін Кросс Корпорейшн», Південна Корея) — обидві якісні та безпечні.

П'ятниця, Листопад 9, 2018

  Працівники Всесвітньої організації охорони здоров'я дослідили, що люди, які здають кров живуть на 5 років довше у порівняні з іншими. Цієї думки також дотримуються данські вчені Копенгагенського університету.

Четвер, Листопад 8, 2018

       Проблема опіків є актуальною в усьому світі. Опіки посідають третє місце серед побутових травм і третє місце серед причин загибелі дітей та дорослих. Навіть 10 % площі опіку тіла становлять небезпеку для життя маленької дитини.

Середа, Листопад 7, 2018
, ,

     Лекція «Впровадження в медичну практику європейських протоколів діагностики» проводилася у місцевому готелі «Reikartz Optima» 6 листопада.

Вівторок, Листопад 6, 2018

     Потенційну загрозу щодо появи сибірки, розповсюдження серед тварин і виникнення хвороби у людей становить наявність 13,5 тисяч стаціонарнонеблагополучних пунктів щодо сибірки.

Понеділок, Листопад 5, 2018

     Майже 478 тисяч рецептів на відшкодування вартості лікарських препаратів за програмою «Доступні ліки» вже виписали цьогоріч містянам. За отриманням цієї медичної допомоги звернулися більше 194 тисяч пацієнтів.

Понеділок, Листопад 5, 2018

     У Черкасах навіть вампіри на Геловін не п'ють кров, а здають її на станції переливання, – про це повідомляє «5 канал». Креативну акцію започаткували місцеві студенти, адже донорської крові завжди бракує.

П'ятниця, Листопад 2, 2018

Зуби мудрості (восьмі зуби, треті моляри) найчастіше прорізаються у віці від 16 до 26 років. Вони зараховуються до рудиментарних зубів, тобто зубів, які еволюційно втратили значення.

П'ятниця, Листопад 2, 2018

Існує багато способів використання цибулі (інколи й часнику) для профілактики і лікування грипу. Під час хвороби цибулю та часник підвішують у приміщеннях, розставляють у кутках у нарізаному вигляді, капають у ніс та їдять, наче яблука.