За інформацією Міністерства охорони здоров’я трансформувати і розвивати напрямок медсестринства буде Державна установа «Центр розвитку медсестринства МОЗ України», яку створили влітку 2019 року.

Які зміни очікують на медсестер і медбратів:

Кір — це гостре інфекційне захворювання, яке викликається вірусом кору і передається повітряно-крапельним шляхом.

Як вберегтися від грипу.

Міністерство охорони здоров’я оголосило плани щодо розвитку електронної системи охорони здоров’я у 2018 році

Вакцина проти грипу не захистить від “свинячого грипу”, але одне щеплення дасть імунітет від інших вірусів на все життя. Вагітним можна робити щеплення, дітям  до 5 років – ні. Давайте з’ясуємо, де правда, а де – міф.

Всеукраїнські змагання бригад екстреної медичної допомоги

До Всесвітнього дня боротьби проти туберкульозу Черкаські посадовці долучилися до Всеукраїнського флешмобу «Квітни, а не хворій.

Що треба знати про ботулізм

Що треба знати про поліомієліт

 

pagination
pagination
pagination
pagination
pagination
pagination
pagination
pagination
pagination
Втр, 25/02/2020

Інгаляція впливає безпосередньо на дихальні шляхи, в яких знаходиться інфекція. Її лікувальний склад, розпилений на дрібні частинки, швидше проникає у слизові оболонки, як наслідок – починає діяти, очищаючи дихальні шляхи.

Птн, 21/02/2020

В період з 1 квітня по 3 травня 2020 року по всіх регіонах України проходитиме 15 Всеукраїнська акція «Серце до серця» під гаслом «Дитяче серденько, живи».

Птн, 21/02/2020

Зима – пора року, коли організм особливо потребує рослинної їжі, адже саме в ній міститься найбільше необхідних для зміцнення імунітету вітамінів і мікроелементів. Важливо урізноманітнити своє меню: їсти фрукти та овочі, але й не виключати рибу, м’ясо, кисломолочні продукти.

Чтв, 20/02/2020

ДУ "Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України" разом з міжнародною гуманітарною організацією "Лікарі без кордонів" підготували буклет "Вірусні гепатити В та С як загроза громадському здоров'ю".

Втр, 18/02/2020

За інформацією Центру громадського здоров’я України впродовж 2019 року на території країни фахівці зафіксували 14 456 випадків захворювання на скарлатину, 14 313 хворих – діти.