Первинні вкладки

Вересень 2019

П'ятниця, Вересень 27, 2019

       Починаючи з 2007 року, 28 вересня у світі відзначається День боротьби зі сказом.

       За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, сказ входить у першу п’ятірку хвороб, спільних для людини й тварин.

Четвер, Вересень 26, 2019
, , , , , , , , , ,

 

Захід пройшов на базі Черкаської обласної лікарні в діагностично-косультативному центрі 26 вересня. У роботі колегії взяли участь керівники черкаських закладів охорони здоров’я та області, голови районних адміністрацій та рад.

Четвер, Вересень 26, 2019
, ,

       20 та 23 вересня 2019 року в конференц-залі готелю «Апельсин» м. Черкаси відбувся дводенний тренінг з питань громадського здоров’я для керівників обласних і міських закладів охорони здоров’я.

Вівторок, Вересень 24, 2019

       Повноцінне харчування в дитячому віці – фундамент міцного здоров’я в дорослому. Особливе значення для дитячого організму мають вітаміни.

Понеділок, Вересень 23, 2019
, , , , , , , , , , , , ,

 

Науково-практична конференція щодо ранньої діагностики, методів лікування туберкульозу та організацію санаторно-курортного лікування в обласних закладах відбулася 19 вересня. Захід пройшов на базі КЗ «Обласного дитячого протитуберкульозного санаторію «Руська Поляна».

Четвер, Вересень 19, 2019

Психологи говорять, що те, як ми проводимо перші пів години після пробудження, впливає на наше самопочуття протягом всього дня. Уникайте надто швидкого пробудження, допоможіть організму адаптуватись.

Як легко прокинутись (дієві поради):

Вівторок, Вересень 17, 2019

Виникнення каменів у нирках пов’язане з порушенням обміну речовин. Коли рідини, мінеральні солі та інші хімічні сполуки не виводяться з організму, вони починають осідати у вигляді піску. Згодом, в нирках можуть з’явитися тверді утворення, так звані камені.

Субота, Вересень 14, 2019
, ,

14 вересня на "День Міста", в рамках акції "Містечко USAID" місія Агенства США з міжнародного розвитку (USAID), представила гостям та учасникам свята свої програми, які реалізуються в м. Черкаси та Черкаській області.

П'ятниця, Вересень 13, 2019
, , ,

       13 вересня 2019 року в прес-центрі Черкаської обласної державної адміністрації відбулась зустріч з питань прискорення зусиль з протидії ВІЛ/СНІДу в Україні за участю заступниці керівника Місії USAID в Україні Сьюзен Кутор.

П'ятниця, Вересень 13, 2019

       Більшість людей вважають, що для хорошої фізичної форми потрібно докладати багато зусиль, насправді ж підтримувати м’язовий тонус допомагає ходьба. Вона зміцнює м’язи, серцево-судинну систему, сприяє зняттю напруги, сповнює організм енергією.

Четвер, Вересень 12, 2019
, , ,

       11-12 вересня 2019 року на базі навчально-тренінгового центру КЗ «Черкаський обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом» Черкаської обласної ради було проведено обласний семінар-тренінг для лікарів-інфекціоністів сайтів АРТ на тему: «Підведення підсумків роботи сайтів АРТ з

Вівторок, Вересень 10, 2019

       Вживати зелені яблука дуже корисно для здоров’я, адже вони мають низький вміст калорій та високу концентрацію фітонутрієнтів. Рекомендується з’їдати зелене яблуко на голодний шлунок, оскільки таким чином фрукт не тільки наповнює організм енергією, а й стимулює метаболізм.

Понеділок, Вересень 9, 2019
, ,

       05-06 вересня 2019 року в конференц-залі ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України», м. Київ, відбувся тренінг для набувачів субгранту за проектом розвитку регіональних систем громадського здоров’я.

П'ятниця, Вересень 6, 2019

       Слабкість і втома протягом дня необов’язково свідчать про захворювання. Імовірніше, причиною втоми є неправильний спосіб життя (режим дня та харчові звички).

               Причини слабкості та втоми:

Вівторок, Вересень 3, 2019

       Від того, наскільки правильно сформована постава дитини, значною мірою залежить стан її здоров’я, адже викривлення хребта може призвести до защемлення нерва, що може стати причиною порушення роботи печінки, нирок, нервової системи, зору, шлунково-кишкового тракту – залежно від того, в яко