Первинні вкладки

Жовтень 2019

Четвер, Жовтень 31, 2019

       Дифтерія – інфекційне захворювання, яке передається повітряно-крапельним і побутовим шляхом, надзвичайно небезпечне, дає ускладнення, несумісні з життям.

Середа, Жовтень 30, 2019
, , , , , , , , , ,

       29 жовтня 2019 року відбувся обласний доброчинний інформаційно-просвітницький захід «РОЗПІЗНАЙ ІНСУЛЬТ» з нагоди відзначення Всесвітнього дня боротьби з інсультом, метою якого було привернути громадську увагу до проблеми виникнення інсульту, запобігання та профілактики захворювання серед

Понеділок, Жовтень 28, 2019

       Інсульт – це гостре порушення мозкового кровообігу з проявами неврологічної симптоматики, що розвинулося в результаті розриву, спазму чи закупорки однієї з судин мозку.

П'ятниця, Жовтень 25, 2019
,

  Дифтерія – це гостре антропонозне інфекційне захворювання з повітряно-крапельним механізмом передачі збудника, що характеризується ураженням ротоглотки та дихальних шляхів, рідше – шкіри, з розвитком дифтеритичного запалення в місці проникнення збудника, токсичним ураженням серцево-судинно

П'ятниця, Жовтень 25, 2019
, , ,

       24 жовтня 2019 року в приміщенні КНП «Черкаський обласний навчально-тренінговий центр підвищення кваліфікації лікарів Черкаської обласної ради» відбулась науково-практична конференція на тему: «Сучасні технології діагностики та лікування в отоларингології».

П'ятниця, Жовтень 25, 2019

       Кожного літа та осені з настанням теплої, дощової погоди починається сезон збирання грибів. Щороку під час грибного сезону трапляються випадки отруєння дикорослими грибами.

Четвер, Жовтень 24, 2019
, ,

       23 жовтня 2019 року з ініціативи Управління охорони здоров’я Черкаської обласної державної адміністрації в приміщенні Черкаського обласного діагностично-косультативного центру КНП «Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради» відбулась конференція «Школа доцільного використання ант

Четвер, Жовтень 24, 2019
, , , , , ,

  Студенти та викладачі навчального закладу долучилися до проведення Всесвітнього дня боротьби з поліомієлітом 24 жовтня. У закладі реалізували низку заходів за участю працівників та молоді.

Вівторок, Жовтень 22, 2019

       24 жовтня – Всесвітній день боротьби з поліомієлітом. Він відзначається з 2012 року з ініціативи міжнародної неурядової нерелігійної та неполітичної благодійної організації Ротарі (Rotary International), під егідою Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ).

П'ятниця, Жовтень 18, 2019
, , , , , , , , , , , ,

 Науково-практична конференція «Організаційні питання та найбільш поширені клінічні проблеми в практиці сімейного лікаря» відбулася в конференц-залі готелю «Україна» 18 жовтня. У заході взяли участь медики загальної практики та сімейні лікарі.

П'ятниця, Жовтень 18, 2019

       Рак молочної залози посідає перше місце в загальній структурі злоякісних новоутворень у жінок. Не менш сумна статистика й щодо онкогінекологічної патології, яка лідирує серед пухлин репродуктивної системи жінки.

Середа, Жовтень 16, 2019

Голова Черкаської ОДА Ігор Шевченко відвідав обласний комунальний заклад Черкаську медичну академію та ознайомився із діяльністю установи. Із моменту заснування академії виповнилося 89 років.

Зараз академія готує фахівців із галузі знань 22 «Охорона здоров’я»:

Вівторок, Жовтень 15, 2019

       Раціональне харчування – це своєчасне, доцільно організоване постачання організму людини поживної та смачної їжі, яка містить оптимальну кількість харчових речовин, необхідних для підтримки життя, росту, розвитку та підвищення працездатності.

П'ятниця, Жовтень 11, 2019

       Пам’ять відіграє важливу роль у житті людини та її професійній діяльності. Вона лежить в основі будь-якого психічного явища та забезпечує єдність і цілісність особистості. При погіршенні пам’яті порушується психічне здоров’я людини й особистість, як цілісна система, руйнується.

Вівторок, Жовтень 8, 2019

       На мозок людини безперервно діють різноманітні за кількістю та якістю подразники навколишнього середовища. Виникнення несподіваної та напруженої ситуації призводить до порушення рівноваги між організмом і навколишнім середовищем.

П'ятниця, Жовтень 4, 2019

       Ацетон (ацетонемічний синдром) – досить поширена дитяча недуга, що виникає у дітей 1-13 років у разі порушення обмінних процесів в організмі. Коли в крові накопичується велика кількість кетонових тіл (ацетону й ацетооцтової кислоти), говорять про ацетонемічний криз.

Середа, Жовтень 2, 2019
, ,

       02 жовтня 2019 року в приміщенні Черкаської обласної державної адміністрації відбулось засідання обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу.

Вівторок, Жовтень 1, 2019

       Безсоння – брак сну й неможливість швидко заснути навіть при сильній втомі, або ж раптові прокидання з неможливістю подальшого засинання. Цей стан може виникнути у кожної людини незалежно від віку та загального стану здоров’я.