Первинні вкладки

Листопад 2019

Субота, Листопад 30, 2019

       ВІЛ-інфекція – це хронічна хвороба, яка розвивається внаслідок інфікування вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ), характеризується повільно прогресуючим ураженням імунної та нервової систем організму, що проявляється вторинними інфекціями, пухлинами й іншими патологічними станами.

П'ятниця, Листопад 29, 2019
, , , , ,

Управління охорони здоров'я Черкаської обласної державної адміністрації приєднується до всеукраїнського флешмобу «Чисті руки лікарів».

Четвер, Листопад 28, 2019
, , , , ,

       З 25 по 29 листопада 2019 року пройшов «Європейський тиждень тестування на ВІЛ». В усіх установах Черкаської області проводились численні інформаційно-просвітницькі заходи.

Четвер, Листопад 28, 2019
, , , ,

       28 листопада 2019 року в КНП «Черкаський обласний психоневрологічний диспансер Черкаської обласної ради» відбулась робоча нарада психіатрів.

       Під час засідання міськрайпсихіатри, сімейні лікарі та наркологи прозвітували про діяльність психіатричної служби за 2019 рік.

Четвер, Листопад 28, 2019
, , ,

       27-28 листопада 2019 року на базі навчально-тренінгового центру КНП «Черкаський обласний центр громадського здоров’я Черкаської обласної ради» було проведено обласний семінар-тренінг для лікарів-інфекціоністів сайтів АРТ на тему: «Питання медичного спостереження ВІЛ-інфікованих, доведення

Четвер, Листопад 28, 2019
, , , ,

       27 листопада 2019 року в м. Черкаси відбулась науково-практична конференція на тему: «Актуальні питання діабетології».

Четвер, Листопад 28, 2019

Міф: апендикс – непотрібний орган

Вівторок, Листопад 26, 2019

                    Рекомендації щодо харчування:

Понеділок, Листопад 25, 2019

       26 та 28 листопада кожен черкащанин може долучитися до проведення акції «Європейський тиждень тестування на ВІЛ».

П'ятниця, Листопад 22, 2019
, , , , ,

       21 листопада 2019 року на базі КНП «Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради» відбулась обласна науково-практична конференція лікарів акушер-гінекологів, на якій медики порушили актуальні питання сучасного акушерства.

Четвер, Листопад 21, 2019
, , , ,

       21 листопада 2019 року в актовому залі адміністративного корпусу КНП «Черкаська обласна дитяча лікарня Черкаської обласної ради» відбулась обласна науково-практична конференція лікарів-педіатрів.

Четвер, Листопад 21, 2019
, , , , ,

       20 листопада 2019 року на базі КНП «Черкаський обласний навчально-тренінговий центр підвищення кваліфікації лікарів Черкаської обласної ради» відбулась обласна науково-практична конференція на тему: «Актуальні питання клінічної імунології, алергології, пульмонології».

Четвер, Листопад 21, 2019

       Варто усвідомити: куріння – не просто звичка, а фізіологічна й психологічна залежність людини від цигарки. Найважче побороти саме психологічну залежність, адже для цього необхідна серйозна мотивація. Лікарі відзначають, що людина ніколи не кине курити, якщо сама цього не захоче.

Середа, Листопад 20, 2019
, , ,

       19 листопада 2019 року в конференц-залі готелю «Reikartz Optima» м. Черкаси відбулась обласна науково-практична конференція на тему: «Актуальні питання офтальмології».

Вівторок, Листопад 19, 2019

             Поради зі збереження здоров’я спини при сидячій роботі:

Понеділок, Листопад 18, 2019

       Грип – інфекційне вірусне захворювання, яке передається повітряно-крапельним шляхом або через предмети побуту, які були забруднені слизом хворої людини. Небезпека хвороби полягає у виникненні ускладнень: запалення вуха, легень, головного мозку тощо.

Понеділок, Листопад 18, 2019
, , , , ,

       17 листопада 2019 року в приміщенні Черкаського обласного художнього музею було проведено доброчинну акцію «День передчасно народженої дитини».

П'ятниця, Листопад 15, 2019
, , , , , , ,

       14 листопада 2019 року відбувся захід до Всесвітнього дня боротьби з цукровим діабетом, спрямований на раннє виявлення безсимптомних форм цукрового діабету, підвищення обізнаності населення про діабет, причини його розвитку, методи профілактики та запобігання його наслідкам.

П'ятниця, Листопад 15, 2019
, , ,

       14 листопада 2019 року на базі КНП «Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради» відбулась науково-практична конференція на тему: «Застосування інноваційних методик в анестезіології та інтенсивній терапії».

Четвер, Листопад 14, 2019

       17 листопада кожен черкащанин може долучитися до проведення доброчинної акції «День передчасно народженої дитини», яка відбуватиметься з нагоди відзначення Міжнародного дня передчасно народженої дитини, що був заснований у 2009 році з ініціативи Європейського фонду з догляду за новонародж

Середа, Листопад 13, 2019

       Цукровий діабет – це захворювання, що розвивається внаслідок абсолютної чи відносної недостатності гормону інсуліну, появи інсулінорезистентності, внаслідок чого виникає гіперглікемія – стійке підвищення рівня глюкози в крові. Захворювання небезпечне своїми ускладненнями.

Вівторок, Листопад 12, 2019

       Пневмонія – це хвороба, для якої характерне запалення легень з ураженням мікроскопічних повітряних міхурців – альвеол.

Понеділок, Листопад 11, 2019

       14 листопада кожен черкащанин може безоплатно виміряти рівень цукру в крові, рівень глікованого гемоглобіну та артеріальний тиск. Захід відбуватиметься з нагоди відзначення Всесвітнього дня боротьби з цукровим діабетом. Його проводять черкаські обласні медики спільно з волонтерами.

П'ятниця, Листопад 8, 2019
, , ,

       08 листопада 2019 року в залі засідань готелю «Апельсин» м. Черкаси відбулось засідання робочої групи з питань розвитку системи громадського здоров’я.

П'ятниця, Листопад 8, 2019

       Стрес – це неспецифічна реакція організму у відповідь на дуже сильну дію (подразник) зовні, яка перевищує норму; відповідна реакція нервової системи.

П'ятниця, Листопад 8, 2019
, , ,

       07 листопада 2019 року в Черкаському обласному діагностично-консультативному центрі КНП «Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради» відбулось перше засідання Української кардіологічної школи імені академіка М.Д. Стражеска.

Четвер, Листопад 7, 2019
, ,

      Обласна конференція на тему: "Розвиток слухового сприйняття у дітей з мовними розладами" відбулася в Черкаському обласному психоневрологічному диспансері 6 листопада.

Вівторок, Листопад 5, 2019

  Третя Всеукраїнська конференція з сімейно-орієнтованої медицини «Лікарі, дружні до родини. Зміни на часі» відбудеться у Києві 12 грудня 2019 року. Захід ініційований Фундацією Дім Рональда МакДональда в Україні.  

Вівторок, Листопад 5, 2019

       Рак легень – це злоякісне новоутворення легень, що посідає чільне місце серед всіх злоякісних пухлин.

                     Причини виникнення раку легень

Понеділок, Листопад 4, 2019

       Адміністрація КНП «Черкаський обласний центр громадського здоров’я Черкаської обласної ради» висловлює свою повагу та інформує про наступне.

П'ятниця, Листопад 1, 2019

       Восени імовірність появи застудних захворювань зростає, адже зниження температури повітря й дощі призводять до переохолодження організму та зниження імунного захисту.

                                          Профілактика застуди та грипу