Первинні вкладки

Січень 2020

П'ятниця, Січень 31, 2020

       Щитоподібна залоза – одна з найважливіших залоз ендокринної системи, в якій продукуються гормони, які контролюють гіпофіз.

Четвер, Січень 30, 2020
, , , , ,

   В обласній державній адміністрації провели перше організаційне засідання госпітальної ради 30 січня. Нарада відбулася під головуванням заступника очільника області та голови госпітальної ради Юрія Лесюка.

Вівторок, Січень 28, 2020

       Імунопрофілактика – ключовий інструмент зменшення захворюваності, забезпечення здоров’я та благополуччя як кожної людини, так і населення в цілому.

Вівторок, Січень 28, 2020

       Запалення слизової оболонки очей – дуже поширене захворювання.

       Для кон’юнктивіту характерні такі симптоми: почервоніння ока; свербіж; сльозливість очей; можливе злипання повік зранку; біль.

Понеділок, Січень 27, 2020

 

Згідно зі звітом Європейського центру щодо контролю та профілактики захворювань станом на 22 січня 2020 року в Китаї, Таїланді, Японії, Південній Кореї та США зареєстрували 448 лабораторно підтверджених випадків коронавірусу (2019-nCoV), зокрема, 9 летальних.

П'ятниця, Січень 24, 2020

                              Викривленню хребта сприяють:

П'ятниця, Січень 24, 2020

За інформацією Міністерства охорони здоров’я трансформувати і розвивати напрямок медсестринства буде Державна установа «Центр розвитку медсестринства МОЗ України», яку створили влітку 2019 року.

Які зміни очікують на медсестер і медбратів:

Вівторок, Січень 21, 2020

       Вакцинація в Україні проводиться у відповідності до чинних законів України та наказів Міністерства охорони здоров’я України, проте, проблема відмови населення від вакцинації на сьогодні все ж існує.

Вівторок, Січень 21, 2020

З 1 квітня 2019 року в Україні, зокрема у Черкаській області, почали виписувати електронні рецепти за програмою „Доступні ліки“. Вона поширюється на пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями, цукровим діабетом ІІ типу та бронхіальною астмою. Головною перевагою є те,

Понеділок, Січень 20, 2020

       Згідно з відповідним протоколом лікування, лікар первинної медичної допомоги оглядає пацієнта та призначає необхідні обстеження (більшість з них проводиться в амбулаторії).

П'ятниця, Січень 17, 2020

Міф: антибіотики лікують все

Правда: це не так, адже антибіотики ніяк не можуть вплинути на віруси, які є причиною майже всіх простудних захворювань. До того ж, вони завжди негативно впливають на кишкову мікрофлору, печінку, нирки та імунітет.

Вівторок, Січень 14, 2020

       Одна з найважливіших функцій печінки – бар’єрна: вона нейтралізує продукти білкового обміну, забираючи їх з крові. Саме в печінці знешкоджуються токсини й алергени, які потрапляють в організм.

Субота, Січень 11, 2020

До уваги представників об’єднань профспілок, громадських об’єднань, які представляють інтереси пацієнтів, керівників приватних закладів охорони здоров’я, що забезпечують надання вторинної (спеціалізованої) та госпітального етапу екстреної медичної допомоги!

П'ятниця, Січень 10, 2020

       На мигдалинах гнійники. Якщо ви відчуваєте дискомфорт, біль у горлі, а при детальному огляді на мигдалинах помітні білі пробки – швидше за все, у вас тонзиліт. Самостійно намагатись позбутися пробок-гнійників не варто, адже це може спричинити поширення інфекції.

Середа, Січень 8, 2020

       Рекомендації, дотримання яких сприятиме запобіганню розвитку хвороб травлення та допомагатиме тримати організм у тонусі протягом дня:

Четвер, Січень 2, 2020

       Кожен повинен знати про те, як холод впливає на організм, щоб вберегти себе від багатьох негативних наслідків.

                    Негативний вплив холоду на організм: