Первинні вкладки

Березень 2020

Понеділок, Березень 30, 2020
  Станом на 30.03.2020 в Черкаській міській інфекційній лікарні перебуває 11 хворих на COVID-19, з них – 1 дитина. 11 осіб поступили на лікування до Черкаської інфекційної лікарні та очікують на лабораторне підтвердження.
П'ятниця, Березень 27, 2020

       Захворювання серцево-судинної системи негативно впливають не лише на роботу серця, а й на міцність артерій, швидкість кровообігу та мозкову активність людини.

Четвер, Березень 26, 2020

  Новий коронавірус має низку симптомів, які також проявляються в організмі людини під час грипу, алергії та застуди. Тому, щоб бути обізнаними та не піддаватися паніці, необхідно пам’ятати основні та другорядні ознаки цих захворювань.

Четвер, Березень 26, 2020

  Із початку епідемічного сезону на Черкащині зафіксували 31 підозру на COVID-19. Станом на 25.03.2020 в області до визначених лікувальних установ госпіталізовано 3 пацієнта з підозрою на коронавірусну інфекцію. У 2 пацієнтів підтверджено корнавірусну інфекцію.

Середа, Березень 25, 2020

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р.

Вівторок, Березень 24, 2020

       Всесвітній день боротьби проти туберкульозу, проголошений за ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), щорічно відзначається 24 березня, адже саме в цей день у 1882 році лікар Роберт Кох відкрив збудника туберкульозу – туберкульозну бацилу, що стало першим кроком на шлях

Вівторок, Березень 24, 2020

       День боротьби проти туберкульозу – 24 березня!

       Міжнародна кампанія з відзначення Всесвітнього дня боротьби проти туберкульозу – 2020  проходить під гаслом:  Прийшов час подолати туберкульоз! #It’sTimeToEndTB 

П'ятниця, Березень 20, 2020
, , ,

       20 березня 2020 року у середмісті Черкас було здійснено інформування населення з питань коронавірусу та дотримання карантинних заходів у місті.

П'ятниця, Березень 20, 2020

       Стрес – це реакція організму на подразнення, де подразником є ситуація.

Четвер, Березень 19, 2020

Для профілактики захворювання коронавірусом ВООЗ рекомендує частіше мити руки і регулярно користуватися антисептиками. Однак зручні в застосуванні гелі поступово зникають з полиць магазинів.

Середа, Березень 18, 2020

 У зв’язку з поширенням COVID-19 у світі та запровадження в Україні, зокрема, на Черкащині карантину, як дієвого способу мінімізації ризиків розповсюдження коронавірусу, рекомендуємо з 18.03.2020 призупинити проведення медичних оглядів працівників певних категорій в умовах підпорядко

Вівторок, Березень 17, 2020

       Найчастіше ангіна може виникнути в результаті переохолодження та зниження імунітету. Захворювання викликають стрептококи, найкращим середовищем для яких є ослаблений організм тих, хто страждає на хронічний тонзиліт, синусит, карієс.

Понеділок, Березень 16, 2020

       З аналітично-інформаційним оглядом «Геморагічна гарячка з нирковим синдромом (ГГНС)», розробленим фахівцями ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України» спільно з науково-дослідним інститутом епідеміології та гігієни Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького

П'ятниця, Березень 13, 2020
, , ,

       КНП «Черкаський обласний центр громадського здоров’я Черкаської обласної ради» започатковано співпрацю з Управлінням Державної міграційної служби України в Черкаській області з метою інформування населення щодо коронавірусу, який викликає у людей розвиток респіраторних захворювань і може

Четвер, Березень 12, 2020

  Тритижневий карантин запровадили на Черкащині. Карантинний захід триватиме по всій території Україні до 3 квітня. Про те, які заходи реалізовуватимуть в області, аби зменшити ризик поширення коронавірусу, розповів заступник очільника області Юрій Лесюк.

Четвер, Березень 12, 2020

       Найчастіше причинами захворювання нирок стають інфекції сечовидільної системи, пієлонефрит, гломерулонефрит.

Середа, Березень 11, 2020
, , , ,

       10-11 березня 2020 року на базі навчально-тренінгового центру КНП «Черкаський обласний центр громадського здоров’я Черкаської обласної ради» було проведено обласний семінар-тренінг для лікарів-інфекціоністів сайтів АРТ на тему: «Підведення підсумків роботи сайтів АРТ за 2019 рік т

Середа, Березень 11, 2020

       Коронавірус (COVID-2019) – це новий вірус, який викликає у людей розвиток респіраторних захворювань і може передаватись від людини до людини. Природним резервуаром інфекції є тварини (кажани, кобри тощо).

Вівторок, Березень 10, 2020

       Цього року Великий піст розпочався 2 березня та триватиме до 18 квітня. Великий піст припадає на початок весни, тож, готує організм до зміни пори року, очищує його від шлаків, сприяє кращому засвоєнню вітамінів організмом.

Вівторок, Березень 10, 2020

Перша міжнародна цифрова конференція на тему «Що робити з інфекцією COVID-19? Демонстрація готовності» відбудеться 13 березня.

Вівторок, Березень 10, 2020

Перша міжнародна цифрова конференція на тему «Що робити з інфекцією COVID-19? Демонстрація готовності» відбудеться 13 березня.

П'ятниця, Березень 6, 2020

       Глаукома – це хронічне прогресуюче захворювання очей, що проявляється підвищенням внутрішньоочного тиску та призводить до незворотної втрати зору.

              Фактори ризику виникнення захворювання:

П'ятниця, Березень 6, 2020

  Працівники Управління охорони здоров’я Черкаської обласної державної адміністрації запровадили "гарячу лінію" із метою поліпшення комунікації та підвищення рівня обізнаності громадян щодо питань, які стосуються коронавірусної інфекції (COVID-19).

Четвер, Березень 5, 2020
, , , , ,

  Питання впровадження трансплантології в області порушив доцент, кандидат медичних наук, лікар-хірург у Національному інституті хірургії та трансплантології ім. О.О.

Середа, Березень 4, 2020
, , ,

  Оперативна диспетчерська екстреної медичної допомоги розпочала роботу у Черкасах 4 березня. Захід відбувся за участі очільника Черкаської облдержадміністрації Романа Боднара та начальниці Управління охорони здоров’я ЧОДА Лариси Кошової.

Вівторок, Березень 3, 2020
, , , , ,

  Практичні навчання для обласних лікарів, працівників держслужби з надзвичайних ситуацій та співробітників правоохоронних органів відбулися на території черкаського аеропорту 3 березня. Фахівці відпрацьовували алгоритм дій у випадку виявлення коронавірусу на Черкащині.

Вівторок, Березень 3, 2020
, , , ,

       3 березня 2020 року було проведено флешмоб «Захисти себе від коронавірусу» з метою інформування населення щодо нового вірусу, що спричиняє розвиток респіраторних захворювань, має здатність передаватись від людини до людини.

       Флешмоб відбувся в ТРЦ «Любава».

Понеділок, Березень 2, 2020

 На 9 місяців 2020 року на лікування дорослих і дітей з туберкульозом у Програмі медичних гарантій запланували 627 млн 721 тис грн. Ці кошти НСЗУ виплатить закладам, які укладуть договір на надання цих послуг.

Понеділок, Березень 2, 2020

       3 березня кожен черкащанин може взяти участь у флешмобі «Захисти себе від коронавірусу». Захід відбуватиметься з метою роз’яснення та інформування населення щодо нового вірусу, який викликає у людей розвиток респіраторних захворювань і може передаватись від людини до людини.

Понеділок, Березень 2, 2020

       Щорічно 1 березня відзначається Всесвітній день імунітету. Цей день було проголошено за ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) з 2002 року на початку весни, адже саме в цей період проблеми, пов’язані з ослабленням функції імунної системи, виражені особливо гостро.