Первинні вкладки

Квітень 2020

Неділя, Квітень 26, 2020

       У зв’язку з особливостями професійної діяльності, ризики захворіти на вакцинкеровані інфекції у медичних працівників високі, тому для профілактики інфекційних захворювань, проведення профілактичних щеплень є обов’язковими.

Субота, Квітень 25, 2020

       Сказ – гостра особливо небезпечна вірусна інфекційна хвороба, що, без проведення щеплення, призводить до смерті. Джерелом інфекції є теплокровні тварини, які заражаються від інших тварин.

П'ятниця, Квітень 24, 2020

Попри карантинні обмеження та складну ситуацію через пандемією коронавірусу, на Черкащині триває реалізація Національної  програми «Велике будівництво».

П'ятниця, Квітень 24, 2020

       Вакцини – це лікарські засоби, призначення яких – створення імунітету для запобігання інфекційних захворювань.

П'ятниця, Квітень 24, 2020

       Меланома – злоякісне новоутворення, що розвивається при злоякісній трансформації пігментних клітин меланоцитів. Часто утворюється на місці вродженої пігментної плями або на незміненій шкірі.

              Основними факторами ризику є:

Четвер, Квітень 23, 2020

       Протягом 2017-2019 років на території Черкаської області та України реєструвалась захворюваність на кір, яка за рівнем набула масштабів епідемії.

Середа, Квітень 22, 2020

       Вакцинація в Україні проводиться у відповідності до чинних законів України та наказів Міністерства охорони здоров’я України, проте, проблема відмови населення від вакцинації на сьогодні все ж існує.

Вівторок, Квітень 21, 2020

       У 2020 році Тиждень імунізації, що проводиться разом зі Всесвітнім і Європейським тижнями, починається 21 квітня й триватиме по 26 квітня. Головний девіз Тижня – ВАКЦИНА ПРАЦЮЄ ДЛЯ ВСІХ.

Вівторок, Квітень 21, 2020

       Великий піст цього року тривав з 2 березня по 18 квітня. Протягом цього періоду ви харчувались, дотримуючись певних правил, тож, обмін речовин в організмі змінився.

П'ятниця, Квітень 17, 2020

       17 квітня було проголошене Всесвітнім днем боротьби з гемофілією за ініціативою Всесвітньої організації охорони здоров’я та Всесвітньої федерації гемофілії.

Вівторок, Квітень 14, 2020

       Один із способів запобігти передачі коронавірусу – самоізоляція. Вона має на меті повне обмеження будь-якого контакту з іншими людьми. Зазвичай, самоізоляція застосовується до людей, які вже інфіковані чи хворі та можуть заразити інших.

П'ятниця, Квітень 10, 2020

       Весною багато людей починають скаржитись на погане самопочуття, надмірну стомлюваність, що пояснюється авітамінозом і перелаштуванням організму на літній час.

              Подолати весняну втому можна наступним чином:

Середа, Квітень 8, 2020
,

       Навіть в умовах карантину підрозділи Міграційної служби Черкащини продовжують надавати адміністративні послуги. Щоправда за окремим графіком прийому громадян та визначеним переліком послуг.

Вівторок, Квітень 7, 2020

  Працівники сестринських та акушерських служб є більшістю фахівцями кадрового ресурсу системи охорони здоров’я. Вони надають якнайширший спектр послуг: зміцнення здоров’я, профілактику та лікування хвороб, реабілітацію і паліативну допомогу.

Вівторок, Квітень 7, 2020

       Здоров’я – це сукупність фізичних, духовних, соціальних якостей людини, що є основною її довголіття та необхідною умовою здійснення творчих планів, високої працездатності, створення сім’ї, народження й виховання дітей. 

Неділя, Квітень 5, 2020

  Неонатологи – перші лікарі в житті кожної новонародженої дитини. Основним завданням лікарів цього профілю є реалізація належних умов, необхідних для формування здоров’я дитини.

П'ятниця, Квітень 3, 2020

       Один зі шляхів передачі коронавірусу – контактний – вірус потрапляє на слизові оболонки очей, носа через руки чи інші предмети (носова хустинка тощо) після торкання до об’єктів, предметів (тварини, поручні, дверні ручки), які забруднені виділеннями з дихальних шляхів хворого.

П'ятниця, Квітень 3, 2020

       У зв’язку із заходами з протидії поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, для забезпечення проведення із залученням лідерів громадської думки, представників інститутів громадянського суспільства, засобів масової інформаці

П'ятниця, Квітень 3, 2020

  У зв’язку із заходами щодо протидії поширенню на території України COVID-19 пропонуємо здійснити інформаційну роботу для населення щодо необхідності дотримання карантину.

Середа, Квітень 1, 2020
  Станом на 01.04.2020 за добу на Черкащині фахівці лабораторно підтвердили 2 випадки коронавірусної інфекції, зокрема у Черкасах та Смілі.
Середа, Квітень 1, 2020
МОЗ України оновило алгоритми надання стаціонарного лікування пацієнтів із COVID-19. Звертаємо увагу лікарів та громадян на зміни щодо медичного обслуговування хворих. Стаціонарне лікування обов’язково надаватимуть: