Первинні вкладки

Травень 2020

П'ятниця, Травень 29, 2020
, , ,

         29 травня 2020 року в Комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі № 2 Черкаської міської ради було здійснено інформування викладачів і тренерів дитячо-юнацьких спортивних шкіл з питань дотримання правил захисту від інфекцій в період послаблення карантину.     

П'ятниця, Травень 29, 2020

       Тютюнокуріння – шкідлива звичка, що чинить згубний вплив на організм, адже тютюновий дим – дуже отруйна речовина, яка, крім нікотину, містить у собі близько 1000 отруйних твердих і газоподібних речовин.

П'ятниця, Травень 29, 2020

       Кожного дня тютюнові корпорації використовують мільйони доларів на просування своєї смертельної продукції аби зберегти контроль над наявними курцями та заманити нове покоління в свої тенета. Немає жодного курця, який глибоко в душі не хотів би кинути палити.

Четвер, Травень 28, 2020

       Жоден закон чи нормативний акт не врегульовує їх правовий статус. Саме через таку прогалину в законодавстві, тютюнові корпорації ведуть агресивну рекламну кампанію електронних сигарет.

Середа, Травень 27, 2020

       Доведено, що куріння електронних сигарет спонукає курців у майбутньому переходити на класичні тютюнові сигарети.

Вівторок, Травень 26, 2020

       Весна – початок дачного сезону й роботи на городі. Після зимової перерви значне фізичне перевантаження може призвести до загострення хронічних хвороб.

П'ятниця, Травень 22, 2020

       Сезон кліщів триває, тож треба бути максимально обережними, щоб уникнути укусу кліща. Небезпека полягає в тому, що кожен 10 кліщ в Україні заражений Лайм-бореліозом. Окрім цього, кліщі переносять й вірус кліщового енцефаліту, що викликає запалення мозку.

Вівторок, Травень 19, 2020

       Триває Всеукраїнський тиждень планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я. Мета Тижня – привернення уваги українців до питань збереження власного здоров’я та народження бажаних і здорових дітей.

Вівторок, Травень 19, 2020
,

       В рамках підтримки комунікаційної кампанії з висловлення вдячності лікарям за їхню роботу щодо подолання поширення в Україні коронавірусу COVID-19, розроблено матеріали для виготовлення (друку), максимального розміщення та поширення макетів у вигляді біл-бордів, сіті-лайтів і постерів.

П'ятниця, Травень 15, 2020

      Щорічно, за рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я, кожну третю неділю травня проводиться День пам’яті померлих від СНІДу. У 2020 році цей День припадає на 17 травня. Вперше його було відзначено в 1983 році в Сан-Франциско, США.

П'ятниця, Травень 15, 2020
, , , ,

       15 травня 2020 року в Черкаському міському парку Перемоги було здійснено інформування населення з питань коронавірусу та дотримання правил безпеки в умовах послаблення карантину в місті.

Вівторок, Травень 12, 2020

       Міжнародний день медичної сестри щороку відзначається 12 травня (в День народження Флоренс Найтінгейл, однієї з засновниць служби сестер милосердя).

П'ятниця, Травень 8, 2020

       Гіпертонія – хронічне захворювання, основним проявом якого є  підвищення артеріального тиску, виникає не тільки у людей похилого віку, а й у молодих людей. Підвищення артеріального тиску свідчить про розбалансування системи, яка регулює рівень тиску у людини.

П'ятниця, Травень 8, 2020

       Всесвітній центр ефективного управління контролю над тютюном (GGTC) оголосив конкурс візуального контенту, приурочений до Всесвітнього дня без тютюну, цьогорічна тема якого – «Захист юнацтва від маніпуляцій тютюнової індустрії та запобігання їх залучення до вживання тютюну та нікотину».

П'ятниця, Травень 8, 2020

       З метою збереження та зміцнення позитивного емоційного та психологічного стану людей протягом усього часу дії карантину, в Україні запрацювала Віртуальна платформа емоційної підтримки Моніторингового центру КМДА з протидії COVID-19 (moncenter.eduhub.in.ua).

Вівторок, Травень 5, 2020

       Бронхіальна астма – це поширене хронічне запальне захворювання дихальних шляхів легень. Симптоми, характерні для цього захворювання – хрипи, кашель, стиснення у грудях і задишка. Саме напад задишки є найхарактернішою ознакою бронхіальної астми.