Первинні вкладки

Червень 2020

Вівторок, Червень 30, 2020

Аби зменшити ризики захворіти Covid-19, особливо ретельно мийте руки. Але це буде малоефективним, якщо ви не дбатимете про гігієну телефона.

Четвер, Червень 25, 2020

Наркоманія – важке захворювання, яке розвивається внаслідок хворобливої пристрасті до будь-якої наркотичної речовини; супроводжується фізичною та психічною залежністю від наркотику.

Вівторок, Червень 23, 2020

  Відповідно до розпорядження "Про розпорядок робочого дня в Черкаській обласній державній адміністрації на період дії карантину" від 23.06.2020, із метою запобігання поширенню COVID-19 в Управлінні охорони здоров’я змінено графік роботи.

Вівторок, Червень 23, 2020

Йога – не лише комплекс вправ, а й глибока філософія, що поєднує у собі силові навантаження та техніку релаксації. Це давнє вчення, створене для зміцнення й оздоровлення тіла, відновлення рівноваги та душевного спокою.

Вівторок, Червень 16, 2020

       Причиною інфекційного харчового отруєння може стати їжа, заражена патогенними бактеріями (вживання прострочених продуктів; недотримання правил гігієни під час вживання їжі тощо).

П'ятниця, Червень 12, 2020

       Донорство – це добровільне бажання здорової людини допомогти хворому.

       Донором можна стати у віці від 18 до 60 років. Обов’язковим є наявність паспорта; заповнення анкети, де вказуються дані про відсутність операцій, захворювань, вживання ліків.

Четвер, Червень 11, 2020

       Календар щеплень – це документ, який встановлює перелік обов’язкових щеплень у відповідний вік дитини або дорослого, а також інтервали введення імунобіологічних препаратів.

Середа, Червень 10, 2020

       Туберкулінодіагностика (реакція Манту) – алергійно-скринінговий тест на туберкульозне інфікування.

       Збудник туберкульозу – мікобактерія або паличка Коха – мікроб, який циркулює в суспільстві та вражає людство стільки, скільки воно існує на Землі.

Вівторок, Червень 9, 2020

       Комп’ютерний зоровий синдром – напруга очей, що виникає у людей, які багато часу проводять за комп’ютером (коли ваші очі тривалий час зосереджуються на близько розташованому предметі – монітор комп’ютера, мобільний телефон.

Вівторок, Червень 9, 2020

       Новонароджений – медичний термін, який означає дитину з моменту народження до 28 днів життя. Новонароджені діти вимагають особливого догляду та уважного ставлення, тому що в цей період відбуваються важливі фізіологічні процеси, організм малюка пристосовується до нових умов.

П'ятниця, Червень 5, 2020

       Важко було пережити карантин без звичних кафе та ресторанів. Ці заклади були не лише місцем, де можна смачно поїсти, а й місцем зустрічей та відпочинку. 

П'ятниця, Червень 5, 2020

       На початку літа спостерігається активне цвітіння тополь. Вважається, що алергії на тополиний пух не існує, проте, пух є переносником пилу, пилку та спор квітів і дерев, що викликають алергічну реакцію.

Четвер, Червень 4, 2020

       В Україні, згідно діючого законодавства, обов’язковою є вакцинація проти 10 інфекцій: вірусного гепатиту В, туберкульозу, дифтерії, кашлюка, правця, поліомієліту, кору, паротиту, краснухи, інфекцій, які викликаються гемофільною паличкою типу В.

Вівторок, Червень 2, 2020

       Пам’ятайте, в кожному громадському місці потрібно зберігати фізичну дистанцію не менше 1,5 метра. Але фізична віддаленість не повинна робити нас соціально закритими.

Понеділок, Червень 1, 2020

       1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей. Рішення про його проведення було ухвалено Міжнародною демократичною федерацією жінок на спеціальній сесії в листопаді 1949 року.

Понеділок, Червень 1, 2020

Інформацію щодо профілактики та пом'якшення наслідків поширення COVID-19 на робочому місці (контрольний перелік заходів) можна переглянути за посиланням: http://dsp.gov.ua/wp-content/uploads/2020/04/kontrol_ny

Понеділок, Червень 1, 2020

Відповідно до рекомендацій фахівців "Центру розвитку медсестринства МОЗ України" пропонуємо Вам ознайомитися із корисною інформацією:

Понеділок, Червень 1, 2020

Відповідно до рекомендацій фахівців "Центру розвитку медсестринства МОЗ України" пропонуємо Вам ознайомитися із корисною інформацією: