Первинні вкладки

Вересень 2020

Вівторок, Вересень 29, 2020

Серце б'ється близько 2,5 мільярдів разів протягом середньої тривалості життя, штовхаючи мільйони літрів крові до кожної частини тіла несучи з собою кисень, поживні речовини, гормони, інші сполуки і безліч життєво важливих клітин. Воно також допомагає забирати відходи метаболізму.

П'ятниця, Вересень 25, 2020

Черкаський обласний центр громадського здоров'я разом з БО "100% ЖИТТЯ ЧЕРКАСИ" продовжує працювати над зменшенням рівня стигми та дискримінації серед медичних працівників щодо людей які живуть з ВІЛ/СНІД.

Четвер, Вересень 24, 2020

Сьогодні, в приміщенні Черкаської обласної лікарні відбулась чергова колегія управління охорони здоров'я Черкаської обласної державної адміністрації під головуванням очільниці управління Лариси Кошової.

Середа, Вересень 16, 2020

Щорічно 28 вересня Всесвіт відзначає  день боротьби зі сказом. Цей день покликаний підвищити інформованість населення про наслідки сказу у людини і тварин, з метою попередження  смертельного захворювання серед людей .

Понеділок, Вересень 7, 2020

Кабінет міністрів торік затвердив план заходів щодо зниження рівня опромінення населення радоном та продуктами його розпаду, мінімізації довгострокових ризиків від поширення радону в житлових та нежитлових будівлях, на робочих місцях на 2020—2024 роки.

Вівторок, Вересень 1, 2020

Черкаський обласний центр громадського здоров'я організував круглий стіл з адміністрацією Департаменту охорони здоров'я та медичних послуг Черкаської міської ради, директорами центрів ПМД м Черкаси та Черкаського міського пологового будинку щодо обговорення розширення співпраці з питань розбудов