Первинні вкладки

Січень 2021

Вівторок, Січень 26, 2021

Діти постійно ростуть не тільки фізично і інтелектуально, а також розвиваються емоційно та психологічно.

П'ятниця, Січень 22, 2021

Рак шийки матки– єдиний вид онкологічного захворювання, яке можна попередити. Головна причина раку шийки матки– вірус папіломи людини (папіломавірус), що передається статевим шляхом.

Середа, Січень 20, 2021

18 січня почався Всесвітній тиждень обізнаності про рак шийки матки, тому хочеться нагадати, що рак шийки матки є серйозною загрозою не тільки здоров’ю, але й життю жінки, оскільки на ранніх стадіях, коли хвороба піддається лікуванню, клінічні прояви залишаються прихованими.

Понеділок, Січень 18, 2021

19 січня українці традиційно відзначатимуть Водохреща. Вважається, що вода в цей день має цілющу силу і дарує здоров’я на весь рік, а отже головним ритуалом свята є купання у крижаній воді.

Субота, Січень 16, 2021

З настанням несприятливих погодних умов кількість травм серед населення значно зростає. Тому ще раз згадаємо про заходи безпеки під час ожеледиці:

Субота, Січень 16, 2021

МОЗ розробило інтерактивну карту пунктів тестування на COVID-19 по всій Україні:

Четвер, Січень 14, 2021

Різке погіршення погодних умов, пориви вітру, ожеледиця – все це впливає на збільшення випадків травматизму серед загального населення.

Середа, Січень 13, 2021
,

Згідно з прогнозами погоди до України йде похолодання на Старий новий рік, яке принесе до країни відчутні морози, сильні пориви вітру та сніг.

Середа, Січень 6, 2021

Управління охорони здоров'я Черкаської обласної державної адміністрації вітає всіх з Різдвом Христовим!

Бажаємо світлих думок та надій, щирої віри і любові, щоб ваше життя було повним добрих чудес і людей!

Понеділок, Січень 4, 2021

Сьогодні, міжнародний день шрифту Брайля – рельєфно-крапкового шрифту, розробленого французом Луїсом Брайлем ще у 19 столітті, який можна відчути та прочитати на дотик.