Первинні вкладки

Лютий 2021

Неділя, Лютий 28, 2021

В останній день лютого в усьому світі відзначають Міжнародний день рідкісних захворювань.

Є діагнози і хвороби розповсюджені, про них говорять, про них знають. А є діагнози, які зустрічаються вкрай рідко. Вони мають різні складні назви, але поєднує їх одне – рідкість (орфанність).

Середа, Лютий 24, 2021
,

Самолікування небезпечне.

Вівторок, Лютий 23, 2021

23 лютого 2021 року, в Україну з Індії прибула перша партія з 500 тис. доз вакцини проти COVID-19 AstraZeneca (Covishield). Тепер вакцину розмитнять, розподілять між регіонами, і незабаром в країні розпочнеться вакцинація.

Середа, Лютий 17, 2021

     Колектив Управління охорони здоров’я Черкаської обласної державної адміністрації висловлює глибоке співчуття Ларисі Кошовій з приводу смерті батька. У цей скорботний час щиро співчуваємо Вам та Вашим рідним.

П'ятниця, Лютий 12, 2021

Шановні колеги, пропонуємо ознайомитись з інформаційним відеороликом підготовленим фахівцями українського науково-практичного центру екстреної медичної допомоги щодо екстреної медичної допомоги у разі алергічних реакцій та анафілаксії за посиланням:

Четвер, Лютий 11, 2021

За повідомленням Черкаського обласного центру з гідрометеорології, у зв’язку з виходом південного циклону на Черкащині очікується ускладнення погодних умов:

Вівторок, Лютий 9, 2021

Сьогодні, у Міжнародний день стоматолога, щиро вітаємо наших колег, причетних до цієї професії. Бажаємо професійного визнання, інноваційних методів роботи, успіхів, вдячних та білосніжних усмішок пацієнтів.

Понеділок, Лютий 8, 2021

Сьогодні Міжнародний день боротьби з епілепсією, яка вважається одним із найпоширеніших хронічних неврологічних захворювань людини. 

Четвер, Лютий 4, 2021
, ,

Щорічно 4 лютого світова громадськість відзначає Всесвітній день боротьби проти раку, який покликаний привернути увагу громадськості до профілактики раку, раннього виявлення та лікування цього захворювання.

Вівторок, Лютий 2, 2021

Одним із важливих напрямів державної політики є запобігання та протидія торгівлі людьми. Торгівля людьми – серйозне порушення прав людини, а форми експлуатації та вербування активно змінюються, що вимагає реагування та інформування громадян.