Алгоритм дії пацієнтів з вірусними гепатитами

Повідомлення про помилку

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters в drupal_get_feeds() (рядок 394 із /var/www/oblzdrav/www/includes/common.inc).

1. Якщо Ви маєте підозру, що страждаєте на вірусний гепатит, необхідно звернутися до лікаря, з яким Ви підписали декларацію, та за його направленням звернутись до лікаря-інфекціоніста для підтвердження чи встановлення діагнозу.

2. Якщо Вам діагноз вже встановлено - звертайтесь одразу до лікаря інфекціоніста, у якого Ви спостерігаєтесь.

3. Лікарем-інфекціоністом кабінету інфекційних захворювань Вам буде призначено обстеження для підтвердження діагнозу, визначення стадії захворювання, виявлення супутніх захворювань, а також інших факторів (наприклад результатів попереднього лікування противірусними препаратами вірусного гепатиту в минулому).

4. За результатами обстеження, якщо діагноз підтверджено, лікарем-інфекціоністом буде передано інформацію з дотриманням умов зберігання персональних даних до гепатологічного кабінету КНП „Черкаська міська інфекційна лікарня“ Черкаської міської ради, яка є виконавцем державної та гуманітарної програми лікування хворих на вірусні гепатити в Черкаській області.

5. При надходженні препаратів до КНП „Черкаська міська інфекційна лікарня“ Черкаської міської ради за централізованими поставками згідно з розподілом МОЗ України за державною чи гуманітарною програмою Вас у порядку черговості буде запрошено до установи на консиліум лікарів для прийняття рішення щодо призначення необхідного курсу лікування, який створений та функціонує відповідно до наказу Департаменту охорони здоров’я Черкаської обласної державної адміністрації від 06.03.2014 № 203 «Про створення та функціонування консиліуму по призначенню противірусної терапії хворим на хронічні вірусні гепатити В і С».

6. Інформацію про наявність в КНП „Черкаська міська інфекційна лікарня“ Черкаської міської ради лікарських засобів, зокрема для лікування вірусних гепатитів В і С, можна отримати на сайті установи за посиланням: https://inf.lic.org.ua/zalyshky-likiv-ta-medpreparativ/

7. Отримати показаний курс лікування під наглядом лікаря-інфекціоніста гепатологічного кабінету КНП „Черкаська міська інфекційна лікарня“ Черкаської міської ради.

8. Після проходження курсу противірусної терапії протягом 6 місяців продовжується спостереження за станом пацієнта в умовах гепатологічного кабінету КНП „Черкаська міська інфекційна лікарня“ Черкаської міської ради.

Додатково повідомляємо, що головний позаштатний інфекціоніст управління охорони здоровя Черкаської обласної державної адміністрації Волгіна Світлана Іванівна консультує в умовах КНП „Черкаська міська інфекційна лікарня“ Черкаської міської ради за адресою: вул. Самійла Кішки, 210/1, м. Черкаси, щосереди з 11:00 до 13:00, телефон для довідок: 64-03-52.