Оперативна інформація 

ЦЕНТРУ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ'Я

За інформацією Міністерства охорони здоров’я трансформувати і розвивати напрямок медсестринства буде Державна установа «Центр розвитку медсестринства МОЗ України», яку створили влітку 2019 року.

Які зміни очікують на медсестер і медбратів:

Птн, 22/05/2020

Сезон кліщів триває, тож треба бути максимально обережними, щоб уникнути укусу кліща. Небезпека полягає в тому, що кожен 10 кліщ в Україні заражений Лайм-бореліозом. Окрім цього, кліщі переносять й вірус кліщового енцефаліту, що викликає запалення мозку. Провокує недуги серця, суглобів, шкіри. Ризик зараження інфекцією від укусу кліща зростає залежно від того, наскільки довго комаха перебуватиме в контакті з людиною.

Втр, 19/05/2020

Триває Всеукраїнський тиждень планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я. Мета Тижня – привернення уваги українців до питань збереження власного здоров’я та народження бажаних і здорових дітей.

Втр, 19/05/2020

В рамках підтримки комунікаційної кампанії з висловлення вдячності лікарям за їхню роботу щодо подолання поширення в Україні коронавірусу COVID-19, розроблено матеріали для виготовлення (друку), максимального розміщення та поширення макетів у вигляді біл-бордів, сіті-лайтів і постерів.