Інформування населення з питань коронавірусу та дотримання карантинних заходів у місті

       20 березня 2020 року у середмісті Черкас було здійснено інформування населення з питань коронавірусу та дотримання карантинних заходів у місті.

       Акцію було організовано Управлінням охорони здоров’я Черкаської обласної державної адміністрації, КНП «Черкаський обласний центр громадського здоров’я Черкаської обласної ради» спільно з Управлінням ДСНС України у Черкаській області та працівниками поліції.

       У ході акції було проведено інформування населення з питань коронавірусу та правил поведінки, яких слід дотримуватись, щоб убезпечити себе та своїх рідних від інфікування; представлено засоби індивідуального захисту, які обов’язково повинні бути у кожного з метою недопущення потрапляння інфекції в організм.

       Окрім цього, здійснено перевірку дотримання карантинних заходів у громадському транспорті, під час якої пасажирам було наголошено на правилах безпечного поводження в транспорті під час карантину.

       Кожен охочий мав змогу отримати друковані інформаційні матеріали з питань коронавірусу, засобів профілактики та запобігання поширенню інфекції.

 

Пресслужба УОЗ ОДА