Повідомлення про помилку

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters в drupal_get_feeds() (рядок 394 із /var/www/oblzdrav/www/includes/common.inc).
КНП «Черкаська обласна дитяча лікарня» ЧОР

Керівник Закладу

Кондрацький Микола Іванович

 

Довідка

про комунальний заклад "Черкаська обласна дитчя лікарня" Черкаської обласної ради

До 2010 року Черкаська область була єдиною в Україні, яка не мала лікувально-профілактичного закладу обласного рівня для забезпечення медичною допомогою дітей області.

Будівництво обласної дитячої лікарні в Черкаській області було розпочато близько двадцяти років тому, проте поступово перейшло до розряду довгобудів.

Проект обласної дитячої лікарні в м. Черкаси був розроблений у 1986 році і у 1988 році розпочато її будівництво, яке продовжувалося до 2000 року і через відсутність фінансування з державного бюджету було припинено. За цей період було освоєно 12 000,0 тис. грн.

З метою покращення медичного обслуговування дітей та матерів області за рахунок коштів субвенції з державного бюджету на завершення будівництва та введення в експлуатацію обласної дитячої лікарні у 2006 році було передбачено 30 000,0 тис. грн., які освоєні і профінансовані в повному обсязі.

За результатами тендеру проведеного 14 березня 2006 року генпідрядником робіт було визначено ТОВ „Черкасиміськбуд”. Для забезпечення об’єкту проектно-кошторисною документацією з ПрАТ „Черкасицивільпромпроект” було укладено договір на виконання робіт по коригуванню проекту. У червні місяці 2006 року генпідрядником були розпочаті будівельні роботи. Для забезпечення введення в експлуатацію І черги обласної дитячої лікарні та освоєння запланованих на рік коштів для виконання будівельних робіт було залучено 26 субпідрядних організацій, розроблені графіки виробництва робіт, коригування проекту відбувалося паралельно з виконанням робіт.

Рішенням Черкаської обласної ради від 23.07.2010 № 35-6/V «Про створення комунального закладу «Черкаська обласна дитяча лікарня» Черкаської обласної ради» та наказом Головного управління охорони здоров`я та медицини катастроф облдержадміністрації від 22.12.2010 № 789 «Про утворення комунального закладу «Черкаська обласна дитяча лікарня» Черкаської обласної ради» було створено комунальний заклад «Черкаська обласна дитяча лікарня» Черкаської обласної ради з метою забезпечення безкоштовною, в повному обсязі, висококваліфікованою спеціалізованою стаціонарною і поліклінічною (консультативною) медичною допомогою дитячого населення області.

12.01.2011 комунальним закладом «Черкаська обласна дитяча лікарня» Черкаської обласної ради отримано свідоцтво про реєстрацію суб`єкта як юридичної особи.

21 квітня 2011 року відбулося офіційне відкриття обласної дитячої лікарні.

З 01.06.2011 працює консультативна дитяча поліклініка, яка розташована у сучасному приміщенні, оснащена необхідною діагностичною апаратурою. Фахівці консультативної дитячої поліклініки щоденно здійснюють прийом дітей за 14 спеціальностями.

Починаючи з 14 вересня 2011 року поступово відкрито стаціонарні відділення на 325 ліжках.

Сьогодні на території закладу площею 5,5 га – розташовані стаціонар, поліклініка, неонатальний центр, великий ігровий майданчик.

Черкаська обласна дитяча лікарня є першим державним медичним закладом такого рівня, збудованим за часів Незалежної України, і, головне – найсучаснішою лікарнею для дітей з можливостями надання медичної допомоги на міжрегіональному рівні.

У лікарні працює 66 лікарів серед них 2 Заслужених лікаря України. Вищу кваліфікаційну категорію мають 32 лікаря, першу – 13 лікарів, другу – 9 лікарів, 10 – лікарів-спеціалістів.

Основною метою діяльності Черкаської обласної дитячої лікарні є забезпечення, висококваліфікованою стаціонарною і поліклінічною (консультативною) допомогою дитячого населення області за профілем, включаючи спектр профілактичних і лікувальних заходів.