Повідомлення про помилку

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters в drupal_get_feeds() (рядок 394 із /var/www/oblzdrav/www/includes/common.inc).
КНП «Черкаський обласний онкологічний диспансер» ЧОР

Керівник Закладу

Парамонов Віктор Володимирович

 

Довідка

про комунальний заклад "Черкаський обласний онкологічний диспансер" Черкаської обласної ради

Черкаський обласний онкологічний диспансер – це сучасний спеціалізований медичний заклад третього рівня надання медичної допомоги, акредитований на вищу акредитаційну категорію, який забезпечує кваліфіковану, стаціонарну та консультативну поліклінічну допомогу населенню і здійснює методичне керівництво організацією протиракової боротьби в області.

Диспансер був створений у 1954 році, до 1971 року розміщався у пристосованих приміщеннях. У 1971 році завершене будівництво перших приміщень диспансеру.

Сьогодні онкодиспансер – це стаціонар на 430 ліжок, диспансерно-поліклінічне відділення на 150 відвідувань в день, параклінічні підрозділи, інженерно-технічні підрозділи.

В 2014 році виповнилось 60 років від створення диспансеру.

Диспансер є об’єктом комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Черкаської області, перебуває відповідно до делегованих обласною радою повноважень в управлінні облдержадміністрації та підпорядкований Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації.

Основні напрямки роботи закладу:

- реалізація державної політики по наданню спеціалізованої медичної допомоги онкологічним хворим ІІІ рівня;

- надання в повному обсязі кваліфікованої консультативної та лікувальної допомоги (поліклінічної та стаціонарної) хворим на злоякісні новоутворення та передпухлинні захворювання.

До структури закладу входить: апарат управління, адміністративно-господарська служба, організаційно-методична служба, спеціалізовані відділення та центри, параклінічні підрозділи.

До складу закладу входить 10 центрів (8 з яких мають в своєму складі стаціонарні відділення), 3 стаціонарних відділення, диспансерно-поліклінічне відділення. Потужність стаціонарних відділень складає 430 ліжок, з них: три хірургічні відділення на 120 ліжок, гінекологічне – 35 ліжок, урологічне – 30 ліжок, променевої терапії – 80 ліжок, хіміотерапевтичне - 60 ліжок, гематологічне – 60 ліжок, діагностичне – 10 ліжок, дитяче гематологічне – 20 ліжок, дитяче онкологічне – 10 ліжок. Крім того, функціонує відділення анестезіології з 9 ліжками для інтенсивної терапії.

Лікарями і середніми медичними працівниками диспансер укомплектований повністю.

Всього в диспансері працює 110 лікарів, із них 3 Заслужених лікаря України; 75 лікарів атестовано: 53 (52,5%) мають вищу категорію; 10 (9,9%)- першу; 12 (11,9%) – другу категорію.

Диспансер є базою для навчання лікарів загально-лікарняної мережі та інтернів з питань онкології. З 2006 року заклад став клінічною базою факультету сімейної медицини НМАПО ім. П.Л. Шупика та Центру перепідготовки лікарів Департаменту охорони здоров’я ОДА.

Диспансер оснащений сучасним лікувально-діагностичним обладнанням. Активно впроваджуються нові методи діагностики та лікування хворих. Зокрема впроваджено імуногістохімічні дослідження, запроваджені об'ємні, реконструктивні, комбіновані операції, проводяться високотехнологічні хірургічні втручання для одномоментної або відстроченої реконструкції післяопераційних дефектів.

Протягом останніх років у диспансері широко впроваджена методика проведення аутогемотрансфузій під час хірургічного етапу лікування хворих. Щорічно переливається близько 140 л аутокрові. Подібного позитивного досвіду немає жоден онкологічний заклад України.

Впровадження нових медичних технологій та виконання стандартів лікування онкохворих веде до інтенсифікації надання медичної допомоги. При незмінному ліжковому фонді (430 ліжок) кількість пролікованих хворих постійно зростала впродовж останніх 5-ти років і нині щорічно в диспансері лікується 12 тисяч хворих (в 2002 р. – 8062 хворих), з яких жителі села складають 38-39%.