Повідомлення про помилку

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters в drupal_get_feeds() (рядок 394 із /var/www/oblzdrav/www/includes/common.inc).
КНП «Черкаський обласний психоневрологічний диспансер» ЧОР

    Історія Черкаського обласного психоневрологічного диспансеру як лікувального закладу починається з 1925 р.

   У 1946 р. наказом міськздороввідділу в м. Черкаси була створена водолікарня, яка в подальшому була реорганізована в фізіотерапевтичну, а згодом – в психоневрологічну лікарню.

   З 1954 р. заклад був реорганізований у Черкаський обласний психоневрологічний диспансер.

   Назва “Водолікарня” до цього часу залишається відомою та популярною серед черкащан. Цьому сприяє і широкий діапазон бальнеологічних та фізіотерапевтичних методів, які використовуються при лікуванні в диспансері.

   У свій час заклад очолювали знані на Черкащині спеціалісти: Бріксман О.М., Дикий А.Я., Решетняк М.П., Гарькавий А.А., Розін В.Г.

   З 2008 року диспансером керує Гаркавий К. А.

   Комунальний заклад “Черкаський обласний психоневрологічний диспансер” забезпечує надання спеціалізованої стаціонарної та амбулаторної допомоги особам з розладами психіки та поведінки, є організаційно-методичним та консультативним центром психіатричної служби області.

                                                      Основні напрямки діяльності диспансеру:

- здійснення лікувально-діагностичної (амбулаторної та стаціонарної), консультативної та психопрофілактичної допомоги хворим з розладами психіки та поведінки, а також особам з розладами мови та сексологічними розладами;

- медико-гігієнічна пропаганда з питань психіатрії та збереження психічного здоров’я;

- оптимізація психіатричної служби області та поліпшення основних показників її роботи;

- організаційно-методична та консультативна допомога психіатричним закладам та психіатрам області, надання консультативної допомоги лікувально-профілактичним закладам області;

- професійна підготовка, підвищення кваліфікації лікарів-психіатрів, медичних сестер психіатричних закладів та кабінетів, соціальних працівників, психологів, психотерапевтів, які беруть участь у наданні психіатричної допомоги населенню області.

Комунальний заклад “Черкаський обласний психоневрологічний диспансер” в своїй структурі має наступні лікувально-діагностичні підрозділи:

- “Відділення межових станів” (стаціонарне психіатричне відділення для дорослих) на 60 ліжок.

- “Відділення кризових станів” (стаціонарне психіатричне відділення для дорослих)  на 60 ліжок.

- Стаціонарне психіатричне відділення для дітей на 40 ліжок.

- Денний стаціонар на 50 відвідувань за день.

- Диспансерне відділення з психіатричними кабінетами для дорослих, кабінетами для прийому дітей з розладами психіки та поведінки, логопедичним кабінетом, кабінети психотерапії та сімейно-психологічного консультування.

- "Організаційно-методичний консультативний відділ".

Потужність диспансерного відділення розрахована на 103 відвідування за зміну (60 тис. відвідувань за рік).

- Фізіотерапевтичне відділення.

- Клініко-біохімічна лабораторія.

- Кабінет функціональної діагностики.

- Кабінет лікувальної фізкультури.

   На базі диспансеру створений Обласний центр психотерапії та медико-соціальної реабілітації.

   Щорічно в стаціонарних відділеннях диспансеру понад 2 тис. пацієнтів з розладами психіки та поведінки отримують висококваліфіковане спеціалізоване лікування. Близько 9 тис. хворих м.Черкаси знаходиться під наглядом лікарів-психіатрів диспансеру.

   В КЗ “Черкаський обласний психоневрологічний диспансер” працює майже 200 працівників, з них: 25 висококваліфікованих лікарів (психіатри, дитячі психіатри, психотерапевт, сексопатолог), практичний психолог, 2 логопеди, 3 педагоги-вихователі, 66 молодших медичних спеціалістів та 61 молодша медична сестра. У закладі працюють головні спеціалісти області: психіатр, психіатр дитячий, психотерапевт, сексопатолог, логопед.

   В диспансері щорічно впроваджуються до 10 нових лікувально-діагностичних технологій. В управлінських процесах широко використовується сучасне інформаційно-технічне забезпечення. На базі диспансеру проходять навчання лікарі-інтерни, студенти Черкаської медичної академії та Черкаського державного університету, підвищують свою професійну кваліфікацію працівники психіатричних закладів області.

   В закладі впроваджена система управління якістю на відповідність вимог ДСТУ ISO 9001:2009.

   КЗ “Черкаський обласний психоневрологічний диспансер” має вищу акредитаційну категорію.

Керівник Закладу

Головний лікар - Гаркавий Костянтин Анатолійович