Повідомлення про помилку

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters в drupal_get_feeds() (рядок 394 із /var/www/oblzdrav/www/includes/common.inc).
КНП «Другий Черкаський міський центр первинної медико-санітарної допомоги"

Згідно наказу Черкаського міського відділу охорони здоров’я від 24.12.1975 року № 512 з 01 січня 1976 року була створена Друга Черкаська міська поліклініка, як окремий заклад охорони здоров’я. До цього часу поліклініка функціонувала у складі міської лікарні № 2 і була розташована по провулку Зелінського № 3. З 3 січня 1984 року розпочався прийом хворих в новій семиповерховій будівлі поліклініки, з переходом в який в поліклініці були створені усі необхідні відповідно оснащені структурні підрозділи. В 2005 році в поліклініці відкрито відділення загальної практики – сімейної медицини, яке функціонує в будівлі по вул. Енгельса, 9. З 22.01.2008 року головним лікарем поліклініки призначено Роскопіна Олега Миколайовича, який до цього працював заступником начальника управління охорони здоров’я Черкаського міськвиконкому. З 01.05.2010 року поліклініка реорганізована в Комунальне некомерційне підприємство «Друга Черкаська міська поліклініка» Черкаської міської ради. Поліклініка є самостійною амбулаторно-поліклінічною установою, що обслуговує населення південно-східної частини міста, у тому числі частково мікрорайону «Митниця». Радіус обслуговування складає близько 6 км. Поліклініка розрахована на 850 відвідувань в зміну та обслуговує населення чисельністю 56000. Основним завданням поліклініки є надання амбулаторно-поліклінічної допомоги населенню по дільнично-територіальному принципу і на засадах загальної практики – сімейної медицини; проведення комплексу профілактичних заходів щодо попередження і зниження захворюваності, інвалідності, смертності; раннього виявлення захворювань та здійснення моніторингу за станом здоров’я населення міста.

Керівник Закладу

Роскопін Олег Миколайович - директор, вища кваліфікаційна категорія з організації і управління охороною здоров’я, лікар – ортопед - травматолог вищої кваліфікаційної категорії