Повідомлення про помилку

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters в drupal_get_feeds() (рядок 394 із /var/www/oblzdrav/www/includes/common.inc).
Комунальне некомерційне підприємство «Черкаська центральна районна лікарня» Черкаської районної ради

     Черкаська центральна районна лікарня розташована в с. Червона Слобода, на правому березі Дніпра.

     Згідно архівної довідки, дільнична лікарня с. Червона Слобода реорганізована в Черкаську районну лікарню з          16 липня 1957 року на підставі Указу Президії Верховної Ради УРСР від 10.06.1957 року, Постанови Ради Міністрів УРСР № 571 від 10.06.1957 року, рішення виконкому обласної Ради народних депутатів № 545 від 14.06.1957 року.

     Відкрита Черкаська ЦРЛ в 1957 році на місці дільничної лікарні в старих пристосованих приміщеннях, всього на 50 ліжок: 20 хірургічних, 20 терапевтичних і 10 пологових.

     В 1959 році в лікарні працювали лише 8 лікарів. Потім, довгі роки, лікарня не поповнювалась лікарями, оскільки, комплектувалися сільські дільниці.

     В 1962 році лікарня вже мала 75 ліжок: терапевтичне та дитяче відділення – 30 ліжок, хірургічне відділення – 20 ліжок, пологове відділення – 10 ліжок, гінекологічне відділення – 15 ліжок.

     В 1967 році побудовано стаціонар на 50 ліжок, інфекційний корпус на 5 ліжок, поліклініку на 50 відвідувань у зміну, господарче приміщення, санепідемстанцію.

     Корінні зміни зазнала матеріально-технічна база районної лікарні. В   1979 році була збудована поліклініка на 150 відвідувань за зміну, але, в зв’язку зі значним збільшенням кількості відвідувань, в 1987 році розпочалося будівництво основного корпусу лікарні. До цього періоду для районної лікарні було збудовано котельню на природному газу, автогаражі, каналізаційно-перекачувальну станцію, закінчено реконструкцію зовнішніх мереж тепло- і водопостачання, проведено благоустрій території.

     В 1994 році введено в експлуатацію сучасну поліклініку, в 1999 році на базі частини нового корпусу стаціонару відкрито операційно-реанімаційне відділення на 6 ліжок. З квітня 2003 року – гінекологічне відділення, а з 2005 року – пологове відділення переведені в нові приміщення, обладнані сучасною медичною апаратурою, необхідною для надання медичної допомоги вагітним та новонародженим: апаратом штучного дихання для новонароджених „Малятко”, реанімаційно-хірургічним монітором „Ютас”, наборами для первинної реанімації новонароджених, інфузійними шприцевими насосами, інкубаторами для новонароджених, допплерівськими приладами для прослуховування серцебиття плоду, апаратом УЗД, столами променевого тепла, електровідсмоктувачами та ін.

     Поліклініка Черкаської центральної районної лікарні обладнана сучасним діагностичним та лікувальним обладнанням: фіброгастродуоденоскопами, УЗД-апаратами, приладами для холтерівського моніторування ЕКГ та артеріального тиску, реовазографом та реоенцефалографом, велоергометром, апаратом для  вимірювання функцій зовнішнього дихання „Спіролаб-2”, біохімічним аналізатором напівавтоматом, бінокулярними мікроскопами, лазерним апаратом для фізіотерапії, ультразвуковим інгалятором.

     На сьогодні в Черкаській центральній районній лікарні функціонує 10 відділень: відділення реанімації та інтенсивної терапії, гінекологічне відділення, пологове, хірургічне, неврологічне, інфекційне, дитяче, терапевтичне, приймальне відділення та поліклініка. Ліжковий фонд складає 252 ліжка.

     В клініко-діагностичній лабораторії використовується пристрій електрофорезу білків сиворотки  крові на плівках ацетату целюлози  УЭФ-1 „Астра”  для дослідження спектру сиворотки крові методом електрофорезу, який дозволяє визначити якісний і кількісний склад білків: альбумінів і глобулінів (L1, L2, β і γ). Принцип даного методу базується на розділенні білків в залежності від швидкості руху молекул білків сиворотки крові в постійному електричному полі певної напруги.

     Пріоритетним напрямком розвитку залишається надання допомоги вагітним та породіллям, лікування дітей та надання кваліфікованої, якісної медичної допомоги населенню.

 

Керівник Закладу

     Гуськов Микола Володимирович – головний лікар Черкаської ЦРЛ. Народився 12 жовтня 1966 в м. Владивосток, Росія. Освіта повна вища, у    1993 році закінчив Івано-Франківський медичний інститут за спеціальністю „Лікувальна справа”.

     У системі охорони здоров’я Черкаського району Микола Володимирович розпочав свою трудову діяльність з серпня 1995 року на посаді завідувача терапевтичним відділенням поліклініки Черкаської ЦРЛ, з липня 2005 року – на посаді заступника головного лікаря з медичного обслуговування населення району, з січня 2010 року призначений головним лікарем Черкаської центральної районної лікарні.

     За весь період роботи Гуськов Микола Володимирович проявив себе здібним,  активним організатором,  відмінним  спеціалістом.  Активно впроваджує новітні технології в лікувально-діагностичний процес.

     Має вищу кваліфікаційну категорію з організації та управління охороною здоров’я та вищу категорію з терапії.

     Під його керівництвом лікарня отримала Диплом лауреата всеукраїнського проекту літопису досягнень сучасної медицини «Сучасна медицина та охорона здоров’я України» та Диплом «За вагомий внесок у розвиток сучасної медицини України» за перше місце серед районних лікарень в обласному громадському огляді-конкурсі стану безпеки, умов, санітарно-побутового та медичного забезпечення в лікувально-профілактичних закладах.