Повідомлення про помилку

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters в drupal_get_feeds() (рядок 394 із /var/www/oblzdrav/www/includes/common.inc).
Комунальне некомерційне підприємство «Чигиринська центральна районна лікарня» Чигиринської районної ради

         Згідно архівної довідки Державного архіву Київської області від 19.12.2005 року №11-317/06-27, Чигиринська лікарня існувала вже в 1831 році. Спочатку це була міська лікарня.

         В 1918 році в ній функціонувало 16 ліжок.

         В 50-ті роки минулого століття вона називалась районною.

         Рішенням виконавчого комітету районної ради від 30 березня 1963 року Чигиринська лікарня названа центральною районною.

         Найбільшого розквіту ЦРЛ досягла в 1977 році минулого століття, коли в ній функціонувало 390 ліжок, в т.ч.: терапевтичних, інфекційних дитячих по 40, хірургічних – 65, туберкульозних – 60, психіатричних – 50, травматологічних – 25, пологових – 25, гінекологічних – 25, неврологічних – 20, ЛОР – 20.

         В ці ж роки був створений організаційно-методичний кабінет і перша спроба систематизації діловодства в ньому.

         В Чигиринському районі функціонує 2 заклади, які надають медичну допомогу населенню:

         1. Центральна районна лікарня (далі – ЦРЛ) в складі стаціонару на 131 ліжко та поліклінічного відділення, в якому працюють вузькопрофільні спеціалісти. ЦРЛ належить до вторинної ланки медичної допомоги.

         2. Комунальний заклад «Чигиринський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Чигиринської районної ради (далі – КЗ «ЧРЦ ПМСД» Чрр), підрозділами якого є 8 амбулаторій загальної практики сімейної медицини  (далі – АЗПСМ), з яких 7 розміщені в селах району, одна – в районному центрі, та 16 фельдшерсько-акушерських пунктів.

         В АЗПСМ працюють сімейні лікарі, дільничні терапевти. До 2020 року планується перекваліфікувати на курсах спеціалізації всіх дільничних терапевтів та педіатрів на фах сімейного лікаря.

         Обидва заклади (ЦРЛ і КЗ ”ЧРЦПМСД”Чрр) проводять:

  • профілактичну роботу (запобігання інфекційної захворюваності шляхом щеплень, санітарно-освітньої роботи, впровадження здорового способу життя, діагностики гострих інфекційних захворювань та ізоляцію таких хворих тощо);
  • своєчасне діагностування та лікування неінфекційних хвороб, в першу чергу – соціально значимих хвороб (онкологічних, серцево-судинних);
  • виявлення і лікування ВІЛ/СНІДу, туберкульозу.

Завдання ЦРЛ: модернізувати систему охорони здоров’я як того вимагають Укази Президента та Постанова КМУ.

Керівник Закладу

Огиренко Ігор Григорович – головний лікар.

         Народився 27 листопада 1969 року в м. Чигирині.

         Навчався Ігор Григорович в Чигиринській загальноосвітній школі №1 ім. Б. Хмельницького м. Чигирина (з 1977 року – по 1987 рік), яку  закінчив зі срібною медаллю.

         З 1977 року – по 1989 рік служив в Радянській Армії.

         Поступив в Чернівецький медінститут в 1990 році, якого закінчив в 1996 році, отримавши диплом лікаря-лікувальника. Пройшов підготовку в інтернатурі в 1996 – 1998 роках на базі Черкаської міської лікарні №1. Повернувшись на рідну Чигиринщину, очолив Рацівську лікарську амбулаторію. На посаді головного лікаря цього медичного закладу працював з 1998 – по 2012 р.

         Він був першим в районі сімейним лікарем. За підтримки керівництва центральної районної лікарні та районної влади організував перший на Чигиринщині медичний заклад загальної практики сімейної медицини в серпні 2001 року.

         З 12.09.2012 року Огиренко І. Г. переведений на посаду головного лікаря ЦРЛ  (до затвердження сесією районної ради – виконуючий обов’язки). Очолює посаду головного лікаря дотепер.