Повідомлення про помилку

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters в drupal_get_feeds() (рядок 394 із /var/www/oblzdrav/www/includes/common.inc).
Комунальне некомерційне підприємство Драбівської районної ради „Драбівська центральна районна лікарня“

          У 1923 році, згідно з рішенням сесії районної Ради було створено Драбівську центральну районну лікарню, яка була розрахована на 15 ліжок. У 1940 році лікарня працювала на 35 ліжок, а у 1950 р. – на 50 ліжок. У 1968 році здано в експлуатацію головний стаціонарний корпус Драбівської ЦРЛ на 125 ліжок, в якій працювало 38 лікарів.

         У 1986 році здано в експлуатацію корпус поліклінічного відділення Драбівської ЦРЛ на 375 відвідувань в зміну.

         На сьогодні, Драбівська центральна районна лікарня – це сучасний лікувально-профілактичний заклад першої акредитаційної категорії. Відділення та структурні підрозділи лікарні розміщені в 3-х типових приміщеннях на 172 ліжка. Функціонує 6 стаціонарних відділень: терапевтичне, хірургічне, акушерсько-гінекологічне, педіатричне, неврологічне, інфекційне та палата інтенсивної терапії.

         У лікарні працюють наступні структурні підрозділи: стоматологічне відділення, відділення жіночої консультації, неонатологія, відділення променевої  діагностики (рентгенологічне відділення та УЗД), відділення переливання крові, функціональної діагностики.

         В складі Драбівської районної лікарні є один відокремлений стаціонарно-структурний підрозділ ЦРЛ з іншою адресою на 10 ліжок - Шрамківське терапевтичне відділення Драбівської ЦРЛ.

         В розпорядженні Драбівської районної лікарні є пересувний цифровий флюорограф, з допомогою якого проводяться обстеження населення не тільки свого, а й сусідніх районів.

         В поліклінічному відділенні функціонують кабінети фібро-гастроскопії та ультразвукової діагностики.

         Відповідно до європейських стандартів, в районі проведена певна робота, направлена на покращення якості надання медичної допомоги: на виконання Закону України «Про екстрену медичну допомогу»  з 01.07.2013 року 3 бригади швидкої медичної допомоги Драбівського району (2 бригади на базі Драбівської ЦРЛ та 1 Шрамківської лікарні) переведені в підпорядкування КУ «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради».

         Всі лікарські амбулаторії району (8) реорганізовані в амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Шрамківську лікарня також реорганізовано в АЗПСМ. Ліжка цього закладу (15) переведені у склад Драбівської ЦРЛ  (5 – в дитяче відділення, 10 – в терапевтичне відділення).

         З 01.01.2014 року розпочав свою роботу створений КЗ «Драбівський центр первинної медико-санітарної допомоги».

         Медичну допомогу населенню району надають 68 лікарів, з яких 18 – мають вищу категорію, 20 – першу і 7 – другу.

         Із 248 фахівців середньої ланки вищу категорію мають 129 осіб, 42 особи – І та 7 осіб – ІІ.

         Діяльність медичних працівників лікарні спрямовується на впровадження нових медичних технологій, втілення в життя заходів, щодо зменшення захворюваності, первинної інвалідності, смертності від найзначніших епідемічних, хронічних, неепідемічних, соціально небезпечних, соціально значимих хвороб: туберкульозу, СНІДу, хвороб системи кровообігу, цукрового діабету та інших.

         За останні роки (2012 – 2014) у лікарні проведено переобладнання гуртожитку під 5-ти квартирний упорядкований будинок для лікарів, отримано новий рентгенівський комплекс на 2 робочих місця.

         Постійно проводиться оновлення і ремонт приміщень та обладнання лікарні. Закуплено комп’ютерне обладнання, в холах поліклініки встановлено телемонітори для проведення санітарно-освітньої роботи, закуплено обладнання для проведення конференцій.

         Медичні працівники району з почуттям вдячності та шани ставляться до своїх попередників. Двоє з них – Ніна Василівна Морозова, заступник головного лікаря та завідуюча інфекційним відділенням і Трохим Петрович Кисельов, головний лікар Шрамківської тоді районної лікарні – відзначені званням Заслуженого лікаря України.

         Працівники галузі охорони здоров’я ведуть активну громадську діяльність, беруть участь в обласній спартакіаді медичних працівників, де з року в рік займають призові місця, також беруть участь в художній самодіяльності району та конкурсах народних майстрів.

         Колектив лікарні наполегливо працює над втіленням у життя розроблених програм (всього 12), бере активну участь в профілактиці захворювань, проведенні санітарно-освітніх заходів.

Керівник Закладу

         Бойко Світлана Анатоліївна – головний лікар.

         Народилася 26 квітня 1970 року в Драбівському районі. Закінчила Тернопільський медичний інститут за фахом «Лікувальна справа» у 1994 році. З 1996 року працювала підлітковим терапевтом, зав. терапевтичним відділенням Драбівської ЦРЛ, заступником головного лікаря з медичної частини. За відмінні професійні та організаторські здібності з лютого 2012 року була призначена на посаду головного лікаря. Має вищу кваліфікаційну категорію з організації охорони здоров’я, кардіології та терапії.