Повідомлення про помилку

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters в drupal_get_feeds() (рядок 394 із /var/www/oblzdrav/www/includes/common.inc).
Комунальний заклад «Чорнобаївський центр первинної медико-санітарної допомоги Чорнобаївської районної ради»

Комунальний заклад «Чорнобаївський центр медико – санітарної допомоги»Чорнобаївської районної ради є закладом охорони здоров’я, щ надає первинну медико – санітарну допомогу населенню Чорнобаївського району.

Чорнобаївський ЦПМСД створений за рішенням сесії райради від 5.11.2013 року і працює з 8.01.2014 року. Чисельність працівників центру складає 225 осіб, з них: • Лікарі -24, вищу категорію мають 2 особи. Перша категорія – 18 осіб, лікар-спеціаліст 4 особи; • Медсестри загальної практики сімейної медицини - 58 осіб; • Акушерки – 20 осіб; • Фельдшера – 21 особа. Чорнобаївський ЦПМСД у своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України, постановами ВРУ, актами Президента та Кабінету Міністрів України, а також наказами МОЗ України, рішеннями органів місцевої влади та статусом Чорнобаївського ЦПМСД.

До структури підрозділів центру також входять 11 лікарських амбулаторій та амбулаторії загальної - практики сімейної медицини з підпорядкованими їм 32 фельдшерсько - акушерськими та фельдшерськими пунктами.

Всі молодші медичні спеціалісти закладу є членами громадської організації «Асоціація молодших медичних спеціалістів з медичною освітою» в Черкаскій області.

Свою роботу центр спрямовує на забезпечення населення доступною, своєчасною, якісною, ефективною, кваліфікованою первинною медико – санітарної допомогою.

Керівник Закладу

Тарасенко Любов Олексіївна,народилася 24 січня 1965р в сім'ї робочих в с. Ірклій, Чорнобаївського району, Черкаської області. Після закінчення школи у 1982 році поступила на навчання до Київського медичного інституту, який закінчила в червні 1988 року,отримала диплом за спеціальністю педіатрія та було присвоєно кваліфікація лікаря. З серпня 1988 року по липень 1989 року проходила інтернатуру по педіатрії в Черкаській дитячій міській лікарні. З 08 січня 2014 року прийнята на посаду заступника головного лікаря з медичного обслуговування населення в порядку переведення з Чорнобаївської ЦРЛ. З 27.08.2014р призначена на посаду головного лікаря комунального закладу «Чорнобаївський центр первинної медико – санітарної допомоги» та надано сумісництво лікаря – педіатра Чорнобаївської амбулаторії первинно медико – санітарної допомоги.