Медики взяли участь у святкуванні Дня міста Черкаси на Соборній площі

14 вересня на "День Міста", в рамках акції "Містечко USAID" місія Агенства США з міжнародного розвитку (USAID), представила гостям та учасникам свята свої програми, які реалізуються в м. Черкаси та Черкаській області.
     Центр профілактики та боротьби зі СНІДом Черкаської обласної ради також долучився до акції. Разом з черкаським відділенням мережі "100% життя" пропонував гостям свята пройти тестування на ВІЛ та дізнатись інформацію про вакцинацію дітей та дорослих. Заклад наразі реорганізується в регіональний центр громадського здоров‘я, тому повноваження та функціі його значно розширюються.
      До стенду також завітав і мер м.Черкаси Анатолій Бондаренко, який під час розмови, запевнив фахівців відділу імунопрофілактикив тому, що він відповідально ставиться до питань вакцинації і такого ж ставлення вимагає у підлеглих, додавши що вся його родина щеплена відповідно до календаря.
     Такі заходи привертають увагу громадськості до проблем здоров`я, дають можливість широкому колу осіб поспілкуватись з висококваліфікованими фахівцями з питань громадського здоров’я, покращують рівень сприйняття населення проблем ВІЛ-інфекції та мотивують проходити тестування.