На Черкащині продовжують національну кампанію "Лікар для кожної сім’ї".

Нині вже уклали декларації понад 732 тисячі черкасців. У системі ж eHealth зареєстровані 688 лікарів, з ними можна підписати декларацію на отримання первинної медичної допомоги.

– Зауважу, що закладам охорони здоров’я, які надають первинну медичну допомогу, необхідно закінчити підписання договорів із Національною службою здоров’я України про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій до кінця року, – каже заступник начальника управління охорони здоров’я ОДА Олег Найдан. – Нині з Національною службою здоров’я України підписали договори 24 заклади охорони здоров’я, що надають первинну медичну допомогу, та один ФОП – сімейний лікар м. Христинівка.

Оплата послуг закладів, які уклали договори з Нацслужбою здоров’я, у 2018 році – поки триває перехід від однієї моделі фінансування до іншої – відбувається одночасно за двома принципами. На пацієнтів, які підписали декларації з лікарями цих закладів, за річним тарифом на послуги. Медзаклади, що ще не підписали договори з Нацслужбою здоров’я, продовжують фінансуватися за субвенцією.

Втім, із 2019 року вона надходити вже не буде. Фінансування надаватиметься безпосередньо Нацслужбою здоров’я.

 

За інформацією прес-служби Черкаської ОДА