На Черкащині складено порядок проведення медико-соціальної експертизи учасникам АТО

Повідомлення про помилку

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters в drupal_get_feeds() (рядок 394 із /var/www/oblzdrav/www/includes/common.inc).

Питання організації роботи щодо медичного обслуговування учасників та постраждалих під час АТО в закладах охорони здоров’я області перебуває на контролі у Департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації.

Департаментом визначено, що відповідальним за реабілітацію цієї категорії населення та, за необхідності, оформлення медичних документів за ф. № 088/о є КЗ «Черкаський обласний госпіталь для інвалідів війни Черкаської обласної ради», а для проведення медико-соціальної експертизи – КЗ «Черкаський обласний центр медико-соціальної експертизи Черкаської обласної ради».

За словами директора Департаменту Анатолія Ситника, звичайно, враховуючи складну ситуацію в країні, ми намагаємось проблеми всіх учасників АТО вирішувати одним із першочергових. Проте існує ряд процедур та протоколів,які ми не можемо оминути.

– Так, відповідно до наказу Департаменту охорони здоров’я ОДА, для належного проведення медико-соціальної експертизи учасникам АТО необхідно подати до лікувального закладу перелік документів, – відзначив Анатолій Павлович. А саме:

1. Направлення на медико-соціальну експертизу за ф. 088/о (надає медична установа).

2. План реабілітаційних заходів (надає медична установа).

3. Виписка з медичної карти амбулаторного хворого (ф 025/о) (надає медична установа).

4. Свідоцтво про хворобу, постанова (довідка) ЦВЛК (надає військовий госпіталь м. Київ, м. Одеса, м. Львів).

5. Направлення на МСЕК про визначення відсотків втрати працездатності (надає командир військової частини або військкомат із зазначенням адреси установи, яка буде забезпечувати фінансування).

6. Довідка про терміни проходження служби (надає командир військової частини або військкомат із зазначенням адреси установи, яка буде забезпечувати фінансування).

7. Первинна медична документація про отримані поранення (травми, контузії) (надає військовий госпіталь м. Київ, м. Одеса, м. Львів).

8. Копія акту розслідування факту отримання поранення (травми, контузії) (надає військовий госпіталь м. Київ, м. Одеса, м. Львів).

Більш детальніше ознайомитись з відповідною інформацією можна на сайті Департаменту (http://www.zdrav.ck.ua) в рубриці База директивно-правових документів з питань охорони здоров’я/Нормативно-правова база ДОЗ/Наказ ДОЗ ОДА від 22.11.2014 № 905: або ж зателефонувати на «гарячу лінію» Департаменту: (0472) 37-93-39.

Прес-служба Департаменту охорони здоров’я Черкаської ОДА