Оптимізація АРТ для кожного пацієнта. Кращі міжнародні практики та застосування на місцевому рівні

       01-02 квітня 2019 року в конференц-залі готелю «Апельсин» м. Черкаси пройшли тренінги на тему: «Оптимізація АРТ для кожного пацієнта. Кращі міжнародні практики та застосування на місцевому рівні» за участю спеціалістів Обласного центру СНІДу та запрошеного експерта від Міжнародного центру підготовки та освіти з питань охорони здоров’я університету штату Вашингтон (I-TECH) Джеремі Пеннера.

       Метою заходів було посилення клінічного потенціалу та підвищення обізнаності лікарів-інфекціоністів Черкаської області, які надають медичну допомогу ЛЖВ, щодо кращих практик оптимізації схем АРТ для кожного пацієнта та їх застосування на місцевому рівні. Навчальною ціллю – розглянути обґрунтування необхідності та процес оптимізації схем АРТ для кожного пацієнта в контексті кращих міжнародних практик і наявності препаратів на місцевому рівні.

       Запрошеним експертом, лікарем Джеремі Пеннером було проаналізовано вибір схеми лікування для пацієнтів без досвіду прийому АРВ-препаратів (оптимізація АРТ для кожного пацієнта. Кращі міжнародні практики та застосування на місцевому рівні); обговорено час початку АРТ та попередження лікувальної невдачі.

       Зокрема, клінічним радником I-TECH Україна Ксенією Вороновою було розглянуто питання оптимізації АРТ для пацієнтів з вірусною супресією. Тренінги охопили й питання виявлення та ведення випадків з лікувальною невдачею. Учасники заходів мали можливість обговорити представлені клінічні випадки, проблемні питання, поставити запитання експертам і поділитися власним досвідом роботи.

 

Прес-служба УОЗ ОДА