Основні аспекти імунопрофілактики на первинному рівні надання медичної допомоги

       07 травня 2019 року на базі Центру підвищення кваліфікації лікарів відділом імунопрофілактики КЗ «Черкаський обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом» Черкаської обласної ради було проведено лекцію для лікарів загальної практики-сімейної медицини, лікарів-терапевтів і лікарів-педіатрів первинної ланки на тему: «Основні аспекти імунопрофілактики на первинному рівні надання медичної допомоги».

       Слухачів лекції було ознайомлено з актуальними питаннями імунізації на первинній ланці, з плануванням щеплень, календарем профілактичних щеплень зі змінами; розглянуто нормативні документи з питань імунопрофілактики.

       Слухачам було озвучено оперативні дані щодо захворюваності на кір в області, станом на 02.05.2019 року; надано графіки охоплення щепленнями дітей 1 та 6 років проти кору, паротиту та краснухи у порівнянні з загальнодержавними показниками (2013-2019р.); представлено документацію щодо проведення заходів з імунізації населення проти кору в Україні, надано інформацію щодо імунобіологічних препаратів, які застосовуються в області, особливості їх зберігання, використання та способи введення; було обговорено та проаналізовано порядок проведення та умови виконання щеплень, з урахуванням вимог нових наказів МОЗ України.

       Присутні мали змогу обговорити проблемні питання, поставити запитання доповідачу та отримати вичерпні відповіді. В процесі обговорення було надано рекомендації для практичного використання в подальшій роботі.

 

Прес-служба УОЗ ОДА