Підсумки чергової колегії УОЗ

Сьогодні в актовому залі Черкаської обласної лікарні Управлінням охорони здоров'я області було проведено чергову колегію.

Основною темою обговорення були заходи протидії епідемії COVID-19, проблемні питання щодо транспортування хворих в межах області, обговорено роботу Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Окремо очільниця Управління охорони здоров'я Лариса Кошова повідомила учасників колегії про умови початку нового навчального року та організації учбового процесу в умовах епідемії ковід.

Було заслухано виступ начальника відділу імунопрофілактики Черкаського обласного центру громадського здоров'я Шуляренко І.В. про стан щеплення населення області. Особливу увагу було приділено покращенню охоплення щепленням дітей до року та дітей старшого віку. Були напрацьовані рекомендації для керівників лікувальних закладів області.

Також на колегії заслухали менеджера БО 100% життя Черкаси Марину Стаднік, темою виступу якої стало впровадження закупівлі соціальних послуг за кошти об'єднаних територіальних громад. Така практика запроваджена обласним прлотитуберкульозним диспансером та обласним центром громадського здоров"я. Закупівля соціальних послуг для людей з уразливих груп надасть можливість сталості послуг з ВІЛ-інфекції та туберкульозу.