Проект з питань верифікації даних, внесених в медичну інформаційну систему «ВІЛ-інфекція в Україні»

      В Черкаській області з початку 2019 року розпочато проект з питань верифікації даних, внесених в медичну інформаційну систему «ВІЛ-інфекція в Україні» (МІС ВІЛ). В рамках цього проекту заплановано візити фахівців з оцінки якості даних до кожного сайту антиретровірусної терапії (АРТ) в області.

       28 травня 2019 року відбувся візит фахівця з оцінки якості даних Каліфорнійського університету, Сан-Франциско Нейтана Сміта й представників Центру громадського здоров’я до Чигиринської центральної районної лікарні (до сайту антитретровірусної терапії).

       Учасниками заходу стали:

  •    представник офісу CDC (Центру контролю захворюваності США) Роксолана Кульчицька;
  •    керівник аналітичного відділу Всеукраїнської мережі ЛЖВ «100 % життя» Оксана Кірічок;
  •    фахівець відділу якості даних Центру громадського здоров’я МОЗ України Микола Мілованов;
  •    фахівець центру МІО КЗ «Черкаський обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом» Черкаської обласної ради Дмитро Єрмілов.

       В ході візиту було проведено оцінку якості даних (DQA), що вносяться в медичну інформаційну систему, які увійшли в основу матеріалів Національної конференції з питань DQA, що відбулася 29.05.2019 р. в м. Київ. Якість даних склала 97 %, що свідчить про високу відповідальність фахівців сайту АРТ.

       Фахівець з оцінки якості даних Каліфорнійського університету, Сан-Франциско Нейтан Сміт надав рекомендації щодо дотримання високої якості даних в майбутньому.

       Чигиринський район має гарну команду фахівців. Керівництво закладу приділяє велику увагу питанням роботи інфекційного відділення та протидії ВІЛ/СНІДу.

 

Прес-служба УОЗ ОДА