Розгляд питання щодо створення Центру громадського здоров’я Черкащини

       16.05.2019 відбулось чергове засідання громадської ради при Черкаській облдержадміністрації. Одним з питань порядку денного розглядалось створення Черкаського регіонального центру громадського здоров’я. В обговоренні взяв участь голова обласної державної адміністрації Вельбівець О.І.

       Створення регіонального центру громадського здоров’я є основою для подальшої реформи охорони здоров’я у розділі профілактики та попередження хвороб, а також мінімізації їх наслідків для здоров’я населення.

       Зважаючи на актуальність проблеми, базовим закладом для створення обласного центру громадського здоров’я визначено комунальний заклад „Черкаський обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом” Черкаської обласної ради.

       Голова комісії з питань охорони здоров’я Ілля Жакін поінформував раду по даному питанню, доповів що 10.05.2019 комісія одноголосно підтримала створення такого центру на базі КЗ «Черкаський обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом» Черкаської обласної ради та запропонував звернутися до обласної ради щодо підтримки проекту рішення, яке буде розглядатися на черговій сесії обласної ради 30.05.2019 року.

       Відповіді на запитання та роз’яснення надавав головний лікар КЗ „Черкаський обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом” Черкаської обласної ради Левченко П.Ю.

       Громадська рада одноголосно підтримала голову комісії та вирішила звернутися з відповідним зверненням до постійних комісій ради та до голів усіх фракцій про підтримку даного проекту рішення.

 

Прес-служба УОЗ ОДА