Стан медичного спостереження серед людей, які живуть з ВІЛ-інфекцією, доведення пацієнтів до лікування та організація соціального супроводу

       12-13 червня 2019 року в конференц-залі готелю «Апельсин м. Черкаси пройшла конференція на тему: «Стан медичного спостереження серед людей, які живуть з ВІЛ-інфекцією, доведення пацієнтів до лікування та організація соціального супроводу».

       На заході було представлено цілі програми ПЕПФАР, епідеміологічну ситуацію в Україні; проаналізовано надання ПТВ в Україні, індексне тестування та ефективність використання ШТ за фондом ПЕПФАР в Україні та Черкаській області.

       У ході конференції було розглянуто проблемні питання щодо виявлення ВІЛ (+) осіб та своєчасність їх постановки на «Д» облік за 6 міс. 2019 року в розрізі сайтів АРТ, підготовку звітності за І півріччя 2019 року; обговорено стан охоплення АРТ пацієнтів «Д» групи та вперше виявлених ВІЛ (+) осіб, проблемні питання щодо досягнення других 90-та в каскаді надання континууму послуг у Черкаській області за 6 міс. 2019 року; представлено впровадження моделі РВІ у Черкаській області та PrEP: показання для призначення, моніторинг отримання.

       Конференція охопила питання призначення АРТ, оптимізації схем АРТ у пацієнтів, які отримують АРТ та СОП для людей з ВІЛ (+), які отримують АРТ протягом 1 року та більше.

       Учасники заходу мали можливість ознайомитись з веденням ЕМК пацієнта в розрізі сайтів АРТ (ЕС МІС ВІЛ): співпадіння даних, своєчасність та достовірність внесених даних, з підготовкою до звітування за результатами виконання індикаторів Проекту за 3 квартал ПЕПФАР-року (01.04-01.07.2019); представлено ведення лабораторного моніторингу лікування ВІЛ-інфікованих осіб в ЕС МІС ВІЛ в розрізі сайтів АРТ: сфери для покращення та впровадження обстеження людей з ВІЛ, інфікованих ВГС на базі лабораторії КЗ «Черкаський обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом» Черкаської обласної ради; обговорено питання профілактичного лікування туберкульозу у ВІЛ-інфікованих: аналіз даних в розрізі сайтів АРТ, достовірність даних в ЕС МІС ВІЛ.

 

Прес-служба УОЗ ОДА