Тестування на ВІЛ за допомогою швидких тестів

       24 травня 2019 року в готелі «Фортеця» м. Умань пройшов семінар-тренінг з питань тестування на ВІЛ за допомогою швидких тестів для фахівців різних ЛПЗ Уманського регіону.

       Метою тренінгу було надання теоретичних і практичних навичок роботи зі швидкими (експрес) тестами для виявлення антитіл до ВІЛ, надання інформації щодо: вимог стратегії фаст-трек, нормативної документації, процедури дотестового та післятестового консультування, тестування, первинної профілактики та біологічної безпеки.

       Присутні були зацікавлені (особливо питаннями дотестового та післятестового консультування, супроводу пацієнта до моменту лікування, умов зберігання та тестування, додаткових матеріалів для проведення процедури тестування), задавали багато питань, активно працювали під час практичної частини тренінгу.

       Учасники тренінгу відпрацювали низку практичних питань та отримали практичні навички щодо взяття матеріалу для досліджень, проведення процедури тестування та утилізації  матеріалу. Особлива увага приділялась помилкам при проведенні тестування, заповненню первинної облікової документації та питанням біологічної безпеки.

 

Прес-служба УОЗ ОДА