Повідомлення про помилку

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters в drupal_get_feeds() (рядок 394 із /var/www/oblzdrav/www/includes/common.inc).
Уманський медичний коледж
Уманський медичний коледж. Емблема

Уманський медичний коледж – комунальний вищий навчальний заклад – здійснює свою діяльність відповідно до чинного законодавства України та Статуту коледжу.

Коледж входить в структуру вищих навчальних закладів системи підготовки медичних спеціалістів України і підпорядкований Управлінню охорони здоров’я Черкаської обласної державної адміністрації.

Медичний коледж готує для лікувально-профілактичних установ України фахівців за спеціалізаціями - лікувальна та сестринська справа, кваліфікаціями: фельдшер, сестра медична.

Виконуючий обов’язки директора коледжу – Скоробреха Юрій Сергійович (тел. 3-42-21)

Заступник директора з навчальної роботи – Мамбик Юлія Валеріївна (тел.3-31-95)

Заступник директора з гуманітарної освіти та виховання – Домбровська Валентина Василівна (тел. 3-31-95)

Заступник директора з господарчої роботи – Бондар Анатолій Анатолійович(тел. 3-55-21)

Головний бухгалтер – Криянівська Тетяна Іванівна (тел.3-55-21)

 Уманський медичний коледж починає свою історію в 1926 році під назвою «Уманська медпрофшкола» по підготовці 60 слухачів за спеціальністю «помічник лікаря».

В 1930 році медпрофшкола була реорганізована в фельдшерсько-акушерську школу.

У 1930 році, на виконання Постанови РНК УРСР від 01.08.1930 р. «Про мережу технікумів», медпрофшколу було реорганізовано в Уманський медичний технікум з двома відділеннями: фельдшерське та акушерське.

В 1936 році медтехнікум перейменований в фельдшерсько-акушерську школу з трьохрічним строком навчання.

В 1941 році розпочалась Велика Вітчизняна війна. З початком періоду окупації фельдшерсько-акушерська школа продовжувала своє функціонування. Навчання проводили українською мовою ті ж викладачі, які працювали в школі до війни, серед них було багато лікарів. Восени 1942 року школа припинила свою роботу. Значну частину учнів було відправлено на роботи до Німеччини.

З 1944 року за Постановою Київського облвиконкому Уманська фельдшерсько-акушерська школа відновила свою роботу і готувала для закладів охорони здоров'я фельдшерів-акушерів.

В 1954 році школа була перейменована в Уманське медичне училище. З цього часу училище почало готувати фельдшерів, акушерок і медичних сестер. З 1964 року училище припинило підготовку акушерок і готувало лише фельдшерів та медичних сестер.

В 2006 році Уманське медичне училище реорганізоване в Уманський медичний коледж.

За роки існування в коледжі підготовлено понад 20 000 фахівців, які працюють в усіх регіонах України та за кордоном.

Коледж має достатню матеріальну базу, яка відповідає санітарно-гігієнічним вимогам, кадровий потенціал та відповідне методичне забезпечення надання освітніх послуг на рівні підготовки молодших спеціалістів.

Високе визнання отримав наш навчальний заклад при підготовці медичних кадрів середньої ланки для системи охорони здоров’я України, за що рішенням Президії Асамблеї ділових, наукових і творчих кіл України нагороджений Всеукраїнським знаком якості „Вища проба”, нагороджений Почесним дипломом «Діловий імідж України. Здобутки. Досвід. Визнання.», Лідер національних рейтингових програм «Флагмани України» та «Флагмани освіти України», занесений до «Енциклопедії медичної освіти України», Почесною грамотою Професійної спілки працівників охорони здоров’я України.

Мета діяльності коледжу - формування освіченої, гармонійно розвиненої особистості, здатної до постійного оновлення знань, професійної мобільності та швидкої орієнтації до змін розвитку суспільства, з високою професійною компетентністю та загальною культурою.

Головні завдання діяльності коледжу:

- впровадження і удосконалення освітньої діяльності, яка включає навчальну, виховну, культурну, методичну діяльність;

- забезпечення умов для оволодіння системою знань про людину, природу, суспільство;

- формування соціально зрілої творчої особистості;

- виховання морально, психічно і фізично здорового покоління громадян;

- формування громадської позиції патріотизму, власної гідності, готовності до трудової діяльності;

- забезпечення набуття студентами знань в галузі медицини, необхідних для їх професійної діяльності;

- забезпечення виконання умов навчання по підготовці фахівців;

- інформування абітурієнтів і студентів про ситуацію, що склалася на ринку зайнятості;

- перепідготовка та підвищення кваліфікації кадрів, просвітницька діяльність.

Навчальне-виховний процес в коледжі забезпечують: - штатних викладачів - 68; - сумісників – 17; - лаборантів 12; - адміністративно-допоміжного персоналу – 48.

Уманський медичний коледж включає в себе навчальний корпус площею 4162 м2, в який входять 23 кабінети та 5 лабораторій, 18 аудиторій, бібліотека, з читальною залою на 60 посадочних міст та з книжковим фондом понад 48 тисяч примірників, актова зала на 240 посадочних місць, спортивний комплекс (спортивний зал, тренажерний зал, гімнастичний зал). В коледжі працює їдальня на 80 місць.

 

Уманський медичний коледж. Фасад

Керівник Закладу

 Скоробреха Юрій Сергійович – виконуючий обов'язки директора коледжу, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист.

Розрочав роботу в Уманському медичному коледжі з 1992 року викладачем клінічних дисциплін.  З 1998 по 2003 рік – завідувач відділення лікувальної справи. З 2003 р. – заступник директора з навчальної роботи. З 01.09.2015 року, розпорядженням Голови Черкаської обласної ради, призначений виконуючим обов'язки директора коледжу.

Потяг до нового, енергійність, компетентність, відповідальність та творчість в роботі – його характерні риси, які дозволили набути високої педагогічної та професійної майстерності. Постійний пошук та впровадження нових технологій, форм та методів навчання, методична робота, вимогливість до себе та співробітників є взірцем для молодих колег, з якими щедро ділиться своїм досвідом.

Він – один з  розробників навчальних програм, підручника, автор ряду методичних розробок.

За активну участь у громадській та навчально-виховній роботі, значний особистий внесок у розвиток коледжу нагороджений Почесними грамотами Міністерства охорони здоров'я України, Міністерства освіти і науки  України, Черкаської обласної державної адміністрації, Черкаської обласної ради, Черкаської обласної державної адміністрації та обласної ради, Головного управління охорони здоров’я та медицини катастроф  Черкаської облдержадміністрації, Головного управління освіти та науки Черкаської облдержадміністрації, виконавчого комітету Уманської міської ради.