Повідомлення про помилку

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters в drupal_get_feeds() (рядок 394 із /var/www/oblzdrav/www/includes/common.inc).
Ватутінська філія Черкаської медичної академії
Навчальний корпус філії

Підготовку медичних фахівців було розпочато в червні 1961 року, коли розпорядженням Виконкому Черкаської обласної Ради депутатів трудящих №340-р від 17.06.1961 року, Городищенське медичне училище було реорганізовано у Ватутінське медичне училище Міністерства охорони здоров'я України.

З 1961 року до 1973 року училище здійснювало підготовку спеціалістів за двома спеціальностями: «Фельдшерська» і «Медсестринська»,  а з 1973 року і до теперішнього часу навчальний заклад здійснює підготовку фахівців зі спеціальності «Сестринська справа».

У 1968 році на території  медичного училища було введено в експлуатацію новобудову студентського гуртожитку на 105 місць.

У 1972 році  почала  функціонувати  новозбудована  студентська їдальня  на 120 посадкових місць.

З  1993  року  в   училищі,   поряд   із   навчанням   студентів   за   державним замовленням, було запроваджено навчання студентів за рахунок коштів фізичних або юридичних осіб.     

У 1997 році, згідно з Постановою КМУ № 526 від 29.05.1997 р. «Про вдосконалення мережі вищих та професійно-технічних закладів», листа МОЗ України №8.03-15/793 від 26.06.1997 р., Ватутінське медичне училище було реорганізовано у Ватутінську філію Черкаського медичного коледжу.

Відповідно до розпорядження Черкаської медичної академії №67-р від 28.12.2016 року, найменування Ватутінська філія Черкаського медичного коледжу змінено на Ватутінська філія Черкаської медичної академії.

Ватутінська філія Черкаської медичної академії здійснює підготовку медичних спеціалістів на підставі ліцензії Міністерства освіти і науки України серія АЕ № 458483 від 26.06.2014 року за напрямками:  галузь знань  22  «Охорона здоров’я», спеціальність 223 «Медсестринство», спеціалізація «Сестринська справа». Випускники отримують освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста та кваліфікацію «Сестра медична».

Головне завдання навчального закладу – забезпечення сфери охорони здоров’я висококваліфікованими медичними кадрами на рівні сучасних вимог, формування  всебічно розвиненого  медичного  працівника, який володіє  необхідною професійною  майстерністю,   вихований   в   ідеалах   добра,  милосердя,  гуманізму.

Основними структурними підрозділами філії є:

  1. Медсестринське відділення І рівня;
  2. Бібліотека.

Навчальний процес здійснюється в навчальному корпусі та учбових кімнатах лікувально-профілактичних закладів міста. Практичні заняття з клінічних дисциплін проводяться на базі Ватутінської міської лікарні та Звенигородської ЦРЛ.

У філії функціонує  комп’ютерний клас, є актова зала, спортивний зал, обладнаний спортивними тренажерами та інвентарем для формування фізичного розвитку та здорового способу життя викладачів і студентів. Усі студенти філії повністю забезпечуються гуртожитком.

Навчально-виховний процес у Ватутінській філії Черкаської медичної академії забезпечує висококваліфікований колектив викладачів. Досвід педагогів у професійній підготовці та вихованні дає змогу здійснювати підготовку майбутніх медичних фахівців на основі традицій, що склалися у навчальному закладі за час його існування.

 

Керівник Закладу

Іванова Ірина Михайлівна – завідувач. Народилася 13 травня 1971 року. Має вищу медичну освіту (закінчила Київський Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця) та вищу юридичну освіту (закінчила Харківський національний університет внутрішніх справ). Працює лікарем з 1996 року. У Ватутінській філії Черкаського медичного коледжу працює з 2005 року. В серпні 2007 року призначена на посаду завідувача Ватутінською філією Черкаського медичного коледжу. Має І кваліфікаційну категорію.