Який вигляд повинен мати рецепт на отримання препарату за програмою «Доступні ліки»

Безкоштовні препарати за програмою «Доступні ліки» можна буде отримати тільки за правильно оформленим  рецептом від лікаря.

Не має бути жодних кольорових папірців, стікерів і тим паче фірмових бланків від фармацевтичних компаній.

Тільки офіційний бланк, тільки правильний рецепт.

І саме так він має виглядати.

 

Рецепти виписуються закладами охорони здоров’я незалежно від форми власності за місцем надання медичної допомоги пацієнту на рецептурних бланках форми № 1. В рецепті слід повністю вказувати прізвище, ім’я та по-батькові хворого, вік хворого (скільки повних років), адресу хворого. Повністю вказується прізвище, ім’я та по-батькові лікаря, який виписав рецепт. Лікарський препарат виписується не за комерційною назвою, а має бути вказана міжнародна непатентована назва лікарського засобу (МНН). Кожний лікарський засіб виписується на окремому рецепті.

Згідно з Правилами виписування рецептів та вимог-замовлень на лікарські засоби  рецепт повинен мати кутовий штамп закладу охорони здоров’я та завірятися підписом і особистою печаткою лікаря, а також круглою печаткою лікувально-профілактичного закладу.

Строк дії рецепта становить 30 календарних днів з моменту його виписки. Рецепт зберігається у суб’єкта господарювання протягом 3 років з моменту відпуску.