Який вигляд повинен мати рецепт на отримання препарату за програмою «Доступні ліки»

Повідомлення про помилку

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters в drupal_get_feeds() (рядок 394 із /var/www/oblzdrav/www/includes/common.inc).

Безкоштовні препарати за програмою «Доступні ліки» можна буде отримати тільки за правильно оформленим  рецептом від лікаря.

Не має бути жодних кольорових папірців, стікерів і тим паче фірмових бланків від фармацевтичних компаній.

Тільки офіційний бланк, тільки правильний рецепт.

І саме так він має виглядати.

 

Рецепти виписуються закладами охорони здоров’я незалежно від форми власності за місцем надання медичної допомоги пацієнту на рецептурних бланках форми № 1. В рецепті слід повністю вказувати прізвище, ім’я та по-батькові хворого, вік хворого (скільки повних років), адресу хворого. Повністю вказується прізвище, ім’я та по-батькові лікаря, який виписав рецепт. Лікарський препарат виписується не за комерційною назвою, а має бути вказана міжнародна непатентована назва лікарського засобу (МНН). Кожний лікарський засіб виписується на окремому рецепті.

Згідно з Правилами виписування рецептів та вимог-замовлень на лікарські засоби  рецепт повинен мати кутовий штамп закладу охорони здоров’я та завірятися підписом і особистою печаткою лікаря, а також круглою печаткою лікувально-профілактичного закладу.

Строк дії рецепта становить 30 календарних днів з моменту його виписки. Рецепт зберігається у суб’єкта господарювання протягом 3 років з моменту відпуску.